çizim çalışmalarım

Karakalem - çizim çalışmalarım ...

çizim çalışmalarım
asi stilist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asi stilist(32)

Hiç Biri / İstanbul

çizim çalışmalarım

Alt 30-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

çizim çalışmalarım
çizim çalışmalarım
çizim çalışmalarım
çizim çalışmalarım
çizim çalışmalarım

usta ellerle çizmedim ama daha iyi olacağımada inanıyorum sizinle paylaşmak istedim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mustmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustmaster

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 01-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çizimlerin gerçekden mükemmel biraz anime yi anımsattı bana hiç anime manga çizmeyi denedinmi ?
Bu mesajdan alıntı yap
shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 01-10-2008 #3
çizimlerin gerçekden mükemmel biraz anime yi anımsattı bana hiç anime manga çizmeyi denedinmi ?
bence mukemmel cızım tabırının anlamını bır kez daha gözden geçirin.. bu cızımler ortaokul sevyesınde bence... cok calısılmalı coookkkk.. yuzler yok eller yok ayaklar yok.. orantı yok.. karıkatur desenız tamam derım..
Bu mesajdan alıntı yap
asi stilist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asi stilist(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-10-2008 #4
evet emek istiyor çizim yapmak ve bende gereken emeği gösteriyorum benim ilk çizimlerimdi! ve yolun başında olduğumu biliyorum stilistlik çizimlerindede slüete ve yüze pek önem verilmez kıyafetler önemlidir coreldede çizsek bu yine böyle ve bir ölçülendirme istemiyor sadece görsellik önemli göze hoş gözükmesi....
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 04-10-2008 #5
Bencede daha çok emek vermen gerekiyor,stilistlikde,görsel açıdan hitap etmesi için,üzerine giydirilen mankeninde duruş ve verdiği yüz ifadesi ve orantıları önemlidir...mesela yüzdeki iki göz bile aynı büyüklükte yada olması gereken izahada değil,yüzlerde hep şaşkınlık ifadesi var,4.resimde sapkanın üstünden saçlar çıkmış,ve bacaklar acayip şekilde rahatsız edici,5. resimdede arkası dönük modelin sağ kolu aşağıya doğru yelpaze gibi açılıyor,giydirdiğiniz kıyafetlerdede biraz daha gölgelendirerek modelin üstüne giysiyi tam oturtabilirsiniz bu gibi ayrıntıları düzeltirseniz güzel işler çıkar bence, emeğinize sağlık...kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
emuxa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emuxa

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 04-10-2008 #6
sadece bir şey soracam Yaşın kaç ona göre eger ki 15 ın üstündeyse kötü çizim çalışmalarım eger ki 15 ın altındaysa süper çizim çalışmalarım
Bu mesajdan alıntı yap
sirine24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-10-2008 #7
sen daha yolun başındasın sanırım .. Çizgilerin sert bir moda resminde herşeyden önce çizgilerin yumuşak olması gerek ..Boş kağıdı alıp uzun çizgiler çalışmaya başla elini kaldırmadan ilk önce çizgini yumuşatman gerek..Birde bir yerde çalışıyormusun şuan ? Benim asıl mesleğim stilistlik eğer benimle iletişime geçersen sana yardımcı olabilirimm..
Bu mesajdan alıntı yap
shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 12-10-2008 #8
o zaman bıze o sekılde soylemelısın.. buradakı herkes grafıker gozuyle gorsellıgın kalıtesıne bakar... oranlara bakar.. sen ılk gorsellerını eklerken sadece kıyafeler olmus mu cızıme bakmayın demelıydın madem oyle.
Bu mesajdan alıntı yap
karanfil54 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karanfil54(33)

Grafiker / Bursa

Alt 12-10-2008 #9
yinede eline sağlık uğraşmışsın sonuçta buda bir gayret biryerlerden başlamak lazım herkes annesinin karnında grafiker olmuyor güzel güzel
Bu mesajdan alıntı yap
a.g.s.l isimli Üye şimdilik offline konumundadır

a.g.s.l

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 12-10-2008 #10
tasarım adına ben beğendim Ama benim görüşümdür"bence anatomiye daha önem vermen gerekiyor.ne kadar tasarım önemliysede bence anatomide o kadar önemli...paylaşım için tşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
calismalarim, çalışmalarım, cizim