Çizim dersi - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Çizim dersi - İstanbul ...

Çizim dersi - İstanbul
eskiuye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eskiuye

Grafiker / İstanbul

Çizim dersi - İstanbul

Alt 20-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çizim dersi

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Güzel sanatlar öğrencisi veya mezunu olmak

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Çizim dersi almak istiyorum. Fakat öncesinde bir eğitimim ve hatta bir yeteneğimde yok. Haftada 2 saat haftasonları vakit ayırabilirim. (Özellikle padle çizim yapan arkadaşların mail göndermelerini rica ediyorum.)

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Çizim dersi - İstanbulÇizim dersi - İstanbulÇizim dersi - İstanbulÇizim dersi - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

tulayd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tulayd

Eğitimci / İstanbul

Alt 21-08-2013 #3
Merhaba güzel sanatlar resim mezunuyum. Grafik öğretmenliği yapıyorum. Pat ile yada serbest resim çalışmaları yapabilirim. Ilgileniyorsanız ********* adresine mail atabilirsiniz
grafist1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist1

Grafiker / İstanbul

Alt 22-08-2013 #4
Merhaba, Marmara G.S.F grafik son sınıftayım.
Hangi teknikle çalışmak istiyorsanız (karakalem, fırça, dijital vs.) yardımcı olabilir, okulumun imkanlarını birlikte kullanabiliriz.
iletişim;