çizim masamı satıyorum - tertemiz lambalı ve cetvelli

İkinci El Pazarı - çizim masamı satıyorum - tertemiz lambalı ve cetvelli ...

puppix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

puppix

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 17-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

80*120 boyutlarında ayarlanablir eğimli
paralel cetveli ve entegre masa lambası dahil
tertemiz çiziksiz bayandan
masa ankara ayrancıdadır
fiyat:65 tl, pazarlık yapılır
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları çizim masamı satıyorum - tertemiz lambalı ve cetvelli veya çizim masamı satıyorum - tertemiz lambalı ve cetvellisayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap