Çizim Yapıyorum ve İş arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - Çizim Yapıyorum ve İş arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Çizim Yapıyorum ve İş arıyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay İş deneyimi ve içeriği: Marmara G.S.F mezunuyum, İllüstrasyon, dijital resimleme, maskot, çizgiroman, hikaye kitabı resimleme gibi ...

grafist111 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist111

Grafiker / İstanbul

Alt 29-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çizim Yapıyorum ve İş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

İş deneyimi ve içeriği: Marmara G.S.F mezunuyum, İllüstrasyon, dijital resimleme, maskot, çizgiroman, hikaye kitabı resimleme gibi işlerle uğraşıyorum ve bu alamda tam zamanlı yada freelance olarak iş üretmek istiyorum.
Mail istemi yada pm yoluyla irtibata geçebilirsiniz.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali:

Referanslar: http://www.grafikerler.net/ornek-cal...ml#post1135482

İşle ilgili açıklama: İllüstrasyon, dijital resimleme, maskot, çizgiroman, hikaye kitabı resimleme

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Çizim Yapıyorum ve İş arıyorum - İstanbulÇizim Yapıyorum ve İş arıyorum - İstanbulÇizim Yapıyorum ve İş arıyorum - İstanbulÇizim Yapıyorum ve İş arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
grafist111 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist111

Grafiker / İstanbul

Alt 05-02-2013 #3
konu güncel
Bu mesajdan alıntı yap