Çizim yaptırılacaktır... - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Çizim yaptırılacaktır... - İstanbul ...

chetuo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chetuo

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çizim yaptırılacaktır...

Program/Seviye: Corel Draw, Illustrator, Autocad vs...

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: 60x60 cm gibi bir panel üstüne uygulanacak ve içeriğinde değişik ebatlarda 25-35.000 nokta bulunacak bir çizim yaptırmak istiyoruz. Çizimdeki noktalar kenarlardan ortaya doğru büyüyecektir. İşin hangi programda çizildiği önemli değildir ama dosya PLT olarak teslim edilecektir.

İlgilenenlerin e-posta ile temasa geçmelerini rica ederiz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Çizim yaptırılacaktır... - İstanbulÇizim yaptırılacaktır... - İstanbulÇizim yaptırılacaktır... - İstanbulÇizim yaptırılacaktır... - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Dişi_Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dişi_Kartal(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-07-2013 #3
çizim konusunda yardımcı olabilir cizim için hala yardıma ihtiyaç varmıdır
ressamo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ressamo

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 02-07-2013 #4
Verilen mail adresi veya telefon ile irtibat kurunuz.

merhaba,
3ds max -autocad-inventör-artcam solid works - gibi programları kullanıyorum bahsettiginiz çizim yada benzer hertürlü çizimlerinizi yapabilirm iyi çalışmalar*****