Çizimi Dijital Ortama Aktarma

Endüstriyel Tasarım - Çizimi Dijital Ortama Aktarma ...

exi10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

exi10

Grafiker / Gaziantep

Dosya23

Alt 12-12-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba değerli arkadaşlar
Behance, Pinterest gibi sitelerde görüyorum bazı prof. arkadaşlar çizimlerinin birde dijital ortama eklenmiş hallerini koyuyorlar hatta grafikerler.net'te de denk gelmiştim. Fakat merak ediyorum bu arkadaşalr bu çizimleri nasıl bu ortama yüklüyorlar? başan sanal ortamda tasarım proğramlarında çiziyorlar mı yada üzerinden falanmı geçiyorlar, grafik tableti mi kullanıyorlar çok merak ediyorum. Çizmiş olduğum bazı endüstriye l tasarımalrım var bunları pc ortamına aktarmak istiyorum kullanabildiğim prog. photoshop ve illustrator ancak ekte vermiş olduğum resim illustrator çizimine pekte benzemiyor 3d programlardan tasrlanmış yani bu çizimleri sanal ortamda nasıl yapıyorlar bilgisi olan arkadaşlar varsa aydınlatırsa beni çok mutlu olurum.
Ayrıca endüstriyel tasarım konusunda başlangıç seviyesinden uzman seviyeye göre bir kitap öneriniz olursada çok sevinirim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ozanelly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozanelly

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 24-12-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bir arkadaşımın boyle milyonlarca sunumu var. şöyleki kendisi herhangi bir çizimden sonra taratıp Wacomla üstünden geçip boyuyor . yani illustrasyon yapıyor. kullandığı program ise photoshop..
Bu mesajdan alıntı yap