Çizimim kuvvetli ve biraz da program bilgim vardır - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Çizimim kuvvetli ve biraz da program bilgim vardır - Türkiye Geneli ...

metcak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

metcak

Ressam / İstanbul

Alt 09-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çizimim kuvvetli ve biraz da program bilgim vardır

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: photoshop , macromedia biraz biliyorum

İş deneyimi ve içeriği: lokomotif iletişim sanatları , publicis yorum

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0531 986 61 66
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Çizimim kuvvetli ve biraz da program bilgim vardır - Türkiye Geneli - Çizimim kuvvetli ve biraz da program bilgim vardır - Türkiye Geneli ya da Çizimim kuvvetli ve biraz da program bilgim vardır - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Çizimim kuvvetli ve biraz da program bilgim vardır - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Çizimim kuvvetli ve biraz da program bilgim vardır - Türkiye Geneli | Çizimim kuvvetli ve biraz da program bilgim vardır - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
omonder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omonder

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-11-2011 #3
adresinize cv ve referans bilgilerinizi gonderirseniz sevinirim. Medya ve yazilim sektorunde faaliyet gosteren bir firma icin.
Bu mesajdan alıntı yap