Çizimleri nasıl birleştirebiliriz?

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Çizimleri nasıl birleştirebiliriz? Sponsorlu Bağlantılar İlgilenen arkadaşlarıma şimdiden çok teşekkürederim.... arkadaşlar yanlış anlaşılmasın ayrı ayrı çizilmiş 2 çizgiyi nasıl sonradan birleştirebilirim farklı yollarla çözülebiliyor yanlış anlaşılmasın. Teşekkürler......

SZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SZ(34)

Grafiker / İzmir

Alt 25-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlgilenen arkadaşlarıma şimdiden çok teşekkürederim....

arkadaşlar yanlış anlaşılmasın ayrı ayrı çizilmiş 2 çizgiyi nasıl sonradan birleştirebilirim farklı yollarla çözülebiliyor yanlış anlaşılmasın. Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

çizgi uçlarının birleştirilmesi

Alt 25-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlgilenen arkadaşlarıma şimdiden çok teşekkürederim....

arkadaşlar yanlış anlaşılmasın ayrı ayrı çizilmiş 2 çizgiyi nasıl sonradan birleştirebilirim farklı yollarla çözülebiliyor yanlış anlaşılmasın. Teşekkürler...
arkadaşım iki çizgiyi seç ve weld komutu ile çizgileri bir objeymiş gibi göster. sonraa çizgi uçlarını shape tool ile birbiri üzerine getirirsen çizgilerin birleşir ve nesnenin içini boyayabilirsin. iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

SZ(34)

Grafiker / İzmir

Alt 25-05-2010 #3
Uyguladım sonuç süper teşekkürederim, ama sanki bunun bi başka yolu daha vardı öyle hatırlıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

İkinci yol

Alt 25-05-2010 #4
Uyguladım sonuç süper teşekkürederim, ama sanki bunun bi başka yolu daha vardı öyle hatırlıyorum...
Ayni işlemi arrange menüsünde bulunan combine object together komutu ile de yapabilirsin ama bana en pratik yol bu gibi gözüktü. zaten hali hazırda iki nesneyi seçtiğinde property menüde otomatik olarak çıktığı için .
Bu mesajdan alıntı yap

SZ(34)

Grafiker / İzmir

Alt 25-05-2010 #5
evet 2. öneri benim hatırladığım şimdi geldi aklıma süper oldu teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap