Çizimlerimi satabileceğim Grafik satış sitesi önerir misiniz?

Graficafe - Çizimlerimi satabileceğim Grafik satış sitesi önerir misiniz? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar, Çalışmalarımı satabileceğim grafik sitesi arıyorum. Fotolia ya üye oldum onun haricinde bana önerirseniz çok sevinirim. Bir tane daha yere üye oldum fakat ayrılıcam poşet tasarımım 2$ ...

Sa1iha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sa1iha

Grafiker / İstanbul

Alt 19-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,

Çalışmalarımı satabileceğim grafik sitesi arıyorum. Fotolia ya üye oldum onun haricinde bana önerirseniz çok sevinirim. Bir tane daha yere üye oldum fakat ayrılıcam poşet tasarımım 2$ a satılmış ve hesabımada 0,80 $ aktarılmış. Satılan fiyatta komisyonda şaka gibi şok oldum resmen neyse isim vermeyeyim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

drawsever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drawsever(41)

Hiç Biri / Mersin

Alt 22-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaşlar,

Çalışmalarımı satabileceğim grafik sitesi arıyorum. Fotolia ya üye oldum onun haricinde bana önerirseniz çok sevinirim. Bir tane daha yere üye oldum fakat ayrılıcam poşet tasarımım 2$ a satılmış ve hesabımada 0,80 $ aktarılmış. Satılan fiyatta komisyonda şaka gibi şok oldum resmen neyse isim vermeyeyim.
çoğu öyle zaten. yani çalışmanızı 20-30 dolara satmayı beklemeyin. biliyorsunuz, stock sitelerinde onbinlerce illustrator ve fotoğrafçı ürününü sergiliyor. yani o kadar çok alternatifiniz var ki...
fotolia'da da exclusive satıcı olduğunuz için kazancınız yüksektir. yani orada sattığınız bir çalışmayı başka sitede satmayacağınıza garanti vermişseniz..
Bu mesajdan alıntı yap