clipping path sonrasi importlama problemi

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - clipping path sonrasi importlama problemi Sponsorlu Bağlantılar merhaba, elimde ortalama 1000 adet dekupe edilecek resim var.ama vectorel programlari daha cok kullandigimdan belki birkac teknik bilgim eksik PS ile ilgili.. sorunuma gelirsek ilk basta dekupelerde sorun ...

delorean isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delorean

Grafiker / Yurtdışı

Alt 30-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba,

elimde ortalama 1000 adet dekupe edilecek resim var.ama vectorel programlari daha cok kullandigimdan belki birkac teknik bilgim eksik PS ile ilgili..
sorunuma gelirsek ilk basta dekupelerde sorun yoktu..islem sonralari denemek icin Freehand ve vs proglamlara clipping path sonrasi import da yaptim ve problem yoktu.ama ne olduysa son yaptiklarimda sorun olusmaya basladi..Freehand e cagirilan pathli gorseller karincali grunumde..Illustrator da ise place e izin vermiyor..uyari msj i veriyor..bir yerde yanlis mi yapiyorum? yoksa programlar kafayi mi yedi? yardimci olursaniz sevinirim..bir de gorselde ici bos kisimlar var..örnek: can yelegi ve icini de secimden cikarmak gibi..2 path mi save etmeliyim?Clipping path i hangisine uygulamaliyim..
tesekkurler,
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

delorean isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delorean

Grafiker / Yurtdışı

Alt 30-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sorunu cozdum..sorun resimlerin bazilarinin rgb 16 olmasiymis..
Bu mesajdan alıntı yap