clone stamp

Photoshop Dersleri - clone stamp ...

clone stamp

clone stamp

Alt 27-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

clone stamp tuşunu kullanamıyorum. Kullanmaya çalıştığımda brusta kullandığım şekiller ortaya çıkıyor. Ne yapmam gerekiyor
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 27-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
http://www.grafikerler.net/fotografl...rotus-t54.html
Konusundan clone stamp aracını kullanmasını öğrenebilirsiniz. Probleminizi tam olarak anlıyamdım ancak anladığım şu : sağ tuş tıklayarak clone stamp seçili iken brush çeşitlerini görüp seçebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-09-2008 #3
sevil hanım brush tool da son kullandığınız şekil gözüküyor... diğer kullanmak istediğiniz brushlardan birini seçin ve clone stamp ı öyle kullanın... normal brush şekillerini bulamıyorsanız brush tool kutucuğunun yanındaki minik ok işaretinden reset deyin normalleri görünür...
Bu mesajdan alıntı yap
cumali12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cumali12

Grafiker / Adana

Alt 28-09-2008 #4
arkadaşlar clone aracında dikdörtgen şeklinde arac yok mu. genelde hepsi dairedir. corel paint tin clone aracıda dikdörtgen aracı var photoshop ta yok mu yoksa benimkinin bir ayarında mı değişiklik olmuş. iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 28-09-2008 #5
Default brushlarda kare brushlar olması gerekiyor deneyerek bulabilirsiniz.Brush aracını seçtikten sonra sağ tıklayın ve en aşağıdaki brushları seçerek bulabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
clone, stamp