Club Afişi Bence Çok Güzel

Afiş Tasarımı - Club Afişi Bence Çok Güzel ...

sunshine20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sunshine20

Grafiker / Antalya

Alt 03-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

http://a1108.hizliresim.com/11/8/3/12376.jpg

Bu afiş çok sevdiğim ustamın önceden çalışmış olduğu bir afiş, sizlerle paylaşmak istedim, ben çok beğenmiştim sizlerinde yorumlarını merak ediyorum..:wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hllyyc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hllyyc

Sanat Yn. / Gaziantep

Alt 03-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bana daha farklı bir konsepti anımsattı, fontlar belki daha iyi seçilebilir diye düşünüyorum, iyi çalışmalar Club Afişi Bence Çok Güzel
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2011 #3
Yanlış anlamayın ama cidden bir ustanın elinden çıkmış gibi durmuyor, yazılar photoshop stylinden ibaret bir tasarım sözkonusu değil. Ayrıca tarih yazısının üst kısmı görünmüyor. Sonuçta bu bir afiş, genel halka hitap edeceksiniz. Bir usta bunu göz önüne alırdı.
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 04-08-2011 #4
bencede o kadar başarılı değil . belirtildiği gibi yazılar daha iyi olabilirdi , geçişli tarihin üstünde hiç geçişi olmayan cuma yazısı hoş durmamış.soldaki şeritli alan ile resim arasındaki geçiş yumuşak ama dahada yumuşak olabilirdi. ve alt menüdeki arkaplan rengi şeritteki koyu renkle aynı seçilde daha güzel bir uyum oluşabilirdi.tarihteki 8 ile ayak içiçe olmasa daha bence daha başarılı olurdu. daha aklıma gelirse yazarım Club Afişi Bence Çok Güzel
Bu mesajdan alıntı yap