Clubber Music - Logo Tasarım - AlemStyle

Logo Tasarımları - Clubber Music - Logo Tasarım - AlemStyle Sponsorlu Bağlantılar Ben ps'de çırağım :angel: yani daha orta seviyeye gelmedim.İnşallah bu güzel grafikerler sitesinde güzel yerlere geleceğim. Çalışmam;:tongueout:...

Alt 04-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben ps'de çırağım :angel: yani daha orta seviyeye gelmedim.İnşallah bu güzel grafikerler sitesinde güzel yerlere geleceğim.

Çalışmam;:tongueout:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

interhalil_58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

interhalil_58

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 07-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
geleceksin emin ol azim ve gayretle çalışmaya devam tayipcanın deyimiyle durmak yok devamm
Bu mesajdan alıntı yap
miraclelife isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miraclelife

Grafiker / Tekirdağ

Alt 13-11-2008 #3
bunu yapmak için ps ye gerek yok bence paintte yapıyo xD sen en iyisi tutorialler bulur onlarla kendi eğitmenliğini yap elini daha çabuk alıştırırsın Clubber Music - Logo Tasarım - AlemStyle
Bu mesajdan alıntı yap
zelda76 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zelda76

Grafiker / İstanbul

Alt 13-11-2008 #4
Madem Bu işte Yenisin Sana bi Tavsiye Clubber Music - Logo Tasarım - AlemStyle Önce Araştır Sonra üretime geç. bu logo cok hoş fakat amaca hitap etmiyor sanırsam Müzik kulubü logosu bu ama logoda alttaki yazıyı belirtmene gerek yok musıc love logo degil slogan sanırım logonun altında slogan olmaz Clubber Music - Logo Tasarım - AlemStyle firma ünvanı olur yada bişey koymazsın. bu font cok kaba kaçmış bence daha oynaksı bi font seçmelisin Clubber Music - Logo Tasarım - AlemStyle kolay gelsin şimdilik bukadar yapılmıcak şey yoktur yeterki ne istedigimizi ve ne istendigini bilelim Clubber Music - Logo Tasarım - AlemStyle)
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
alemstyle, clubber, logo, music, tasarim, tasarım