Clup Lax Broşür

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Clup Lax Broşür ...

Clup Lax Broşür
UnKnOwNReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UnKnOwNReaL(30)

Grafiker / Bursa

Clup Lax Broşür

Alt 25-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Clup Lax Broşür

Clup Lax Broşür

2 çalışma yaptım 2. olan siyah tonlu çalışma beğenildi ve basıldı.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 25-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1. çalışma da mavi tonları daha hoş olurdu. 2. çalışma da herhangi bir pürüz görünmüyor. emeğine sağlık!..
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 26-06-2008 #3
umarım işler fazla trajlı basılmamıştır, bu plaj nerede? yani plajların yoğun olduğu bir yerde bir turist sanırım bu broşürden yeri bulamaz bence biraz hatalı olmuş tabi müşteri kabul ettikten sonra sorun yok.
çalışmalara gelince bende 1. çalışmanın daha hoş olduğunu düşünüyorum ama ...grafix...'in dediği gibi mavi tonlarda olsa kesinlikle onu beğenirlerdi. elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
onurum03 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onurum03

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 26-06-2008 #4
bende fazla bastırılmadığı kanaatindeyim. ne o öyle birincisi çizgi film afişi gibi. ikincinde de bi mantık görnmüyo. simsiyah bi zemin içinde deniz. tuhaf bi mantık gibi geldi bana
Bu mesajdan alıntı yap

UnKnOwNReaL(30)

Grafiker / Bursa

Alt 26-06-2008 #5
bende fazla bastırılmadığı kanaatindeyim. ne o öyle birincisi çizgi film afişi gibi. ikincinde de bi mantık görnmüyo. simsiyah bi zemin içinde deniz. tuhaf bi mantık gibi geldi bana

2. sindeki MANTIK ;
hem isim hemde plajı vurgulamak istedim simsiyah bir fon discoyu andıran bir yazı
kendini belli ediyo. resim contrastı açık fon siyah olunca resimde kendini gösteriyo
koyu renk daha hoş duruyodu ama bu da matbaacıyı zorlaştırabilir yapışabilir düşüncesiyle yarı yarıya koyu açık kullandın MANTIK bu
1. de mavi tonlar kullandım ama gözüme çok mat geldi yeşil kullandım aklımda spot ışıkları kalmıştı burda hem disco hemde kumsalı vurgulamam gerekiyodu
+ sade bi şey yapmam istendi
+ bunu öğrendim ; en iyi tasarım müşterinin beğendiği tasarım Clup Lax Broşür
MANTIK bu yani

umarım işler fazla trajlı basılmamıştır, bu plaj nerede? yani plajların yoğun olduğu bir yerde bir turist sanırım bu broşürden yeri bulamaz bence biraz hatalı olmuş tabi müşteri kabul ettikten sonra sorun yok.
çalışmalara gelince bende 1. çalışmanın daha hoş olduğunu düşünüyorum ama ...grafix...'in dediği gibi mavi tonlarda olsa kesinlikle onu beğenirlerdi. elinize sağlık
Bu plajın olduğu yer küçük sahil kasabası çoğu zaten yerli halk yani nerde olduğunu çoğu kişi biliyo bilmeyenlerde kumlaya geldiği zaman gitceği yer bellidir lax orda bulabilir önemli olan şemsiyenin felan bedava filan olduğunu belirtmek
Bu mesajdan alıntı yap
alidurmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alidurmus

Grafiker / Kayseri

Alt 26-06-2008 #6
ikinci resimde siyah yerine daha iyi sıcak renkler kullanabilirsin
birde insan figürü kullanırsanız daha iyi bir tasarım olacaktır
Bu mesajdan alıntı yap
onurum03 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onurum03

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 26-06-2008 #7
küçük bi kasaba diyosun disko diyosun yaptığın reklam plaj. allah aşkına aile plajı diyince nasıl diskolardan spotlardan yola çıkarak çalışmaya başlıyosun. ne kadar kolay beğendiriyosunuz müşteriye. ben buna hayranı doğrusu. ayrıca müşteri istemese bile senin onu ikna edip iltişim bilgisi yazman lazım b-e-n-c-e
Bu mesajdan alıntı yap

UnKnOwNReaL(30)

Grafiker / Bursa

Alt 26-06-2008 #8
peki disco diyince senin aklına ne geliyo aile çay bahçesimi 2 bira bi nargile resmimi koyulmalı sence yada aileye mahsus yerimiz vardı gibi plaj diskonun plajı ama disco ve plajdan başka herşeye deyinmişsin
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
broşür, clup, lax