cnc parçası

CNC - cnc parçası Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar, cnc konusunda yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar. Fotoğrafını eklediğim parçadan tedarik etmem gerekiyor. cnc nin markasını modelini bilmiyorum eski bir şey, yedek parçasını bulmam son derece sıkıntılı. internette ...

cnc parçası
yakari34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yakari34

Grafiker / Yurtdışı

cnc parçası

Alt 11-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, cnc konusunda yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar. Fotoğrafını eklediğim parçadan tedarik etmem gerekiyor. cnc nin markasını modelini bilmiyorum eski bir şey, yedek parçasını bulmam son derece sıkıntılı. internette arama yapabilmem için parçanın adını bilmem gerek. yatak diye tahmin ediyorum ama emin olamadım. nasıl arama yapabilirim nasıl temin edebilirim? yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yakari34

Grafiker / Yurtdışı

Alt 11-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar, cnc konusunda yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar. Fotoğrafını eklediğim parçadan tedarik etmem gerekiyor. cnc nin markasını modelini bilmiyorum eski bir şey, yedek parçasını bulmam son derece sıkıntılı. internette arama yapabilmem için parçanın adını bilmem gerek. yatak diye tahmin ediyorum ama emin olamadım. nasıl arama yapabilirim nasıl temin edebilirim? yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler kolay gelsin.

( özür dilerim önceki mesajımda resim ekleyemediğim ve mesajı da silemediğimiçin tekrar yazmak zorunda kaldım)
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 12-12-2012 #4
Tamer abi selamlar...
Fuar dolayısıyla yoğunluk mevcuttu ...

Resimdeki parçanın adı Linear rulman

Sevgiler Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap

yakari34

Grafiker / Yurtdışı

Alt 12-12-2012 #5
teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 04-01-2013 #6
cnc takım tezgahları üzerine bir fabrikada çalışmaktayım. ihtiyaç olunduğu takdirde lazım olan tezgah , parça gibi konularda görüşebiliriz. kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

yakari34

Grafiker / Yurtdışı

Alt 11-01-2013 #7
Merhaba Mecit kardeş, yukarıda fotoğraflarını yolladığım ölçülerde liner rulmanı henüz tedarik edemedim. nasıl yardımcı olabilirsin?
Bu mesajdan alıntı yap