Cnc Router Ve Laser Teknik Destek

CNC - Cnc Router Ve Laser Teknik Destek ...

tacibana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tacibana

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 14-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Merhaba;
Bu başlık altın da bize laser ve cnc router hakkın da yazılımsal ve bakım ,tamir hakkın da aklınıza ne takılırsa sorabilirsiniz.
Böylelikle bilinçli kullanım oranını artırmayı ve işlerinizi kolaylaştırmayı düşünüyoruz.
Unutmayın Bilgi Paylaştıkça Çoğalır.
Sizde kendi bulduğunuz çözümleri bu başlık altın da anlatırsanız acemi arkadaşlarımıza yardımcı olursunuz.

Kesit Makine Ve Metal Sanayi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ressam1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ressam1980

Grafiker / Çanakkale

Alt 25-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhabalar cnc router hakkında bir sorum olucak cnc routerin bıçağını soğutmak amacıyla ucuna takılmış 2 adet hortum var ve buna bağlı 2 adet sıvı koyma kabı
biri havayla beraber direk kabın içine soğutma sıvısı vs. ne koyarsak atıyor bunda sorun yok diğerinde ise hortuma bağlı bir ufak hortum daha var bu hortumun ucu boş

havayı açtığım zaman iki hortumda dışa hava veriyor yani ne işe yarıyor hala anlamış değilim bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
ozkangunes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkangunes

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 30-03-2011 #3
slm ben ozkan cnc ve laser teknıkerıyım bana msnden resmını atarsan sana yardımcı olurum msn ***************
Bu mesajdan alıntı yap
chn1927 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chn1927

Grafiker / Gaziantep

Alt 07-04-2011 #4
merhaba. bende Çin malı 130*250 cm lik 4,5 Kv 24000 rpm bir cnc router var. Türkiyede servisi bulunmamakta. İnverterindeki paramatreler hatalı. İnverter modeli SUNFAR E380.. 5,5 Kv gücünde.İnternernetten indirdiğim parametreler işe yaramadı. Bu model inverter kullanan arkadaşlar varsa irtibata geçmek istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap