CNC Ucancam V8 Programını Windows 7'de kullanan var mı?

CNC - CNC Ucancam V8 Programını Windows 7'de kullanan var mı? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba, CNC kesim makinesi için Windows XP'de Ucancam V8 adlı programı kullanıyorduk. Ancak işletim sistemini Windows 7 olarak değiştirince kurulum mümkün olmuyor. Konuyla ilgili yardım ve tavsiyeleriniz ...

grafixtra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafixtra(28)

Grafiker / Mersin

Alt 22-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba,
CNC kesim makinesi için Windows XP'de Ucancam V8 adlı programı kullanıyorduk. Ancak işletim sistemini Windows 7 olarak değiştirince kurulum mümkün olmuyor. Konuyla ilgili yardım ve tavsiyeleriniz bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 22-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Birkaç gün içinde kesin bir cevap yazıcam...
( Üretici Firma ile görüştükten sonra)

İstanbul Reklam
Bu mesajdan alıntı yap
ramazan12345 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ramazan12345(27)

Grafiker / Adana

Alt 28-05-2010 #3
Arkadaşlar merhaba,
CNC kesim makinesi için Windows XP'de Ucancam V8 adlı programı kullanıyorduk. Ancak işletim sistemini Windows 7 olarak değiştirince kurulum mümkün olmuyor. Konuyla ilgili yardım ve tavsiyeleriniz bekliyorum.
cd den direk çalıştırmayın. (yani sistem gereksinimleri belirleme programı ve autorun.exe çalışmasın)
cd içeriğinin tamamını masa üstünde bir klasöre kopyalayın ve içindeki setup.exe sağ tık ve uyumluluk panelindeki bu programın çalışacağı mod: xp sp2
ve en altta bu programı yönetici olarak çalıştır kutusunu işaretleyip uygulayın ve tekrar deneyin. ben denemedim fakat bir zmanlar bende ucancam kullandım biraz dandik bir yazılım açıkçası....:smile:
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan DERYA

Alt 30-05-2010 #4
cd den direk çalıştırmayın. (yani sistem gereksinimleri belirleme programı ve autorun.exe çalışmasın)
cd içeriğinin tamamını masa üstünde bir klasöre kopyalayın ve içindeki setup.exe sağ tık ve uyumluluk panelindeki bu programın çalışacağı mod: xp sp2
ve en altta bu programı yönetici olarak çalıştır kutusunu işaretleyip uygulayın ve tekrar deneyin. ben denemedim fakat bir zmanlar bende ucancam kullandım biraz dandik bir yazılım açıkçası....:smile:
Fiyat, Performans dengesi olarak güzel bir program..

Dandik olmayan olarak düşündüğünüz programların isimlerini verirseniz, inceleme şansımız olabilir.

( Lisans Fiyatları Programlardaki iyi, idare eder , işe yaramaz anlayışına doğrudan etki ediyor...)

Bu sebeplerde göz önünde bulundurularak Ucancam V8 programının eksikliklerini ve kıyasladığınız program hakkında bizlere daha ayrıntılı bilgi vericeğinizi umuyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
ramazan12345 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ramazan12345(27)

Grafiker / Adana

Alt 30-05-2010 #5

Dandik olmayan olarak düşündüğünüz programların isimlerini verirseniz, inceleme şansımız olabilir.

( Lisans Fiyatları Programlardaki iyi, idare eder , işe yaramaz anlayışına doğrudan etki ediyor...)

Bu sebeplerde göz önünde bulundurularak Ucancam V8 programının eksikliklerini ve kıyasladığınız program hakkında bizlere daha ayrıntılı bilgi vericeğinizi umuyorum...
haklısınız ama ben programı tamamen kötülemek anlamında söylememiştim. evet programdaki eksikler mevcut. ama "dandik" kelimesini "-bu yazlımı satın almayın kardeşim bu ne yaa? kesinlikle uzak durun!" amacında söylemedim.
ama şöyle diyebilirim bir corel flexi yada adobe ürünlerine kıyasla çok düşük seviyelerde...
sadece bunu arz etmek istemiştim...
kıyaslama programına gelince ucancam dan bildiğim başka freeze programı bilmiyorum... bu işi 1 yıl önce sadcece 4 ay gibi küçük bir zaman diliminde gerçekleştirdim. bu konuda pek bir bilgim yok açıkçası....
bu kadar üstüme gelmeyin canııım:rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
bartinli_cakabo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bartinli_cakabo

Bilg. Teknikeri / Bartın

Alt 31-05-2010 #6

Bu programın eğitimini veren bir firma veya kuruluş varmı ?
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan DERYA

Alt 05-06-2010 #7
Yardımcı olabilirim..
Bu mesajdan alıntı yap
aysenur85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysenur85

Öğrenci (Diğer) / Aydın

ucancam v9 için yardım

Alt 22-04-2011 #8
ucancam v9 programı makineyle birlikte geldi içe dosya aktarımı yaptık fakat ölçelendirme ve parametreleri bulamadık.. yardımcı olabilecek arkadaş var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
izm_35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

izm_35

Grafiker / İzmir

Alt 23-04-2011 #9
merhaba
sorunu cozdunuzmu
Bu mesajdan alıntı yap
aysenur85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysenur85

Öğrenci (Diğer) / Aydın

Alt 25-04-2011 #10
hala ölçülendirmeyi bulamadım.. bu programı iyi kullanabilen varmı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
cnc, ucancam, v8 kesim, windows 7, windows xp