Coctail bar menü kapağı çalışmam görüşlerinize ihtiyacım var

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Coctail bar menü kapağı çalışmam görüşlerinize ihtiyacım var ...

ogunseyrek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ogunseyrek

Matbaacı / İzmir

Alt 14-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Menünün dış kapağını müşteriye göstericez müşteriden önce size danışayım dedim sizce nasıl olmuş??
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 14-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence daha kesin çizgiler kullanmalısınız. Yazılar ne kadar keskin ve belliyse dışındaki çizgiler bir o kadar flu... zemin düz renk olmalı.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

ogunseyrek

Matbaacı / İzmir

Alt 14-10-2009 #3
Bence daha kesin çizgiler kullanmalısınız. Yazılar ne kadar keskin ve belliyse dışındaki çizgiler bir o kadar flu... zemin düz renk olmalı.

İyi çalışmalar.
Ben hafif eskimiş görüntüsü vermek istedim menüye resim küçülttüğümiçin düzgün gözükmüyo olabilir ayrıntılar. zemini düz renk deniyecem tavsiyelerin için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
firatnir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firatnir(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-10-2009 #4
çalışma hoş ama bence menüyü shadow tarzı vermek yerine kırmızı yazıya siyah hat veya tam tersi yapsan düz yazı kullansan ve alana ortalasan daha iyi olurdu..
Bu mesajdan alıntı yap

ogunseyrek

Matbaacı / İzmir

Alt 14-10-2009 #5
çalışma hoş ama bence menüyü shadow tarzı vermek yerine kırmızı yazıya siyah hat veya tam tersi yapsan düz yazı kullansan ve alana ortalasan daha iyi olurdu..
Yani yazının fontu ve yeri yanlış diyosunuz bide sizin dediğiniz gibideniyecem yardımınız için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

ogunseyrek

Matbaacı / İzmir

Alt 14-10-2009 #6
evet arkadaşlar başka fikrini söyleyecek yokmu yarın iş göstermeye gidicem ilk işim almamız gerekiyor lütfen iyileştirilebilecek yerleri söyleyiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
parantez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

parantez

Grafiker / Antalya

Alt 14-10-2009 #7
güzel olmuş. bence menü yazısını ortalayın ve net okunsun. inş. işiniz olur beğenir müşteriniz.
Bu mesajdan alıntı yap
uslanmazserkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uslanmazserkan

Grafiker / Ankara

Alt 14-10-2009 #8
kardeşim yapmış olduğun çalışmayı inceledim ben bir turizmci olarak sana şunu söleyebilrim bir işletme menüsü işletmenin kimliğidir. hizmet müşteriye gelmeden önce ilk izlenim menüden başlar ve çoğu işletme bu konuda hassas olur sende müşterini ve çalışma mekanını göz önüne alarak biraaz daha bu çalışmanın üstünde çalışırsan daha iyi olur renkler biraz daha insana çekici gelmeli bence
Bu mesajdan alıntı yap
altankzn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

altankzn

Grafiker / Antalya

Alt 15-10-2009 #9
Bence bukadar şaşalı olmasına gerek yok bu çalışmalar müşterilere hep itici gelir zaten kapakta güzel bi görsel kullanabilirsin kendin çekeceğin veya müşterinin yollayacağı gibi bide en fazla iki renk ve tramlarıyla çalış daha iyi sonuçlar alıcına eminim başarılar
Bu mesajdan alıntı yap