Çocuk babaya emanet edilmez! :)

İlginç Videolar - Çocuk babaya emanet edilmez! :) ...

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 04-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

http://video.milliyet.com.tr/video-i...hHtxIpMDJ.html

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Allah iyiliğini versin koptum Çocuk babaya emanet edilmez! :)D

Kesin tecrübeyle eşdeğer bu paylaşım Çocuk babaya emanet edilmez! :)DÇocuk babaya emanet edilmez! :)D
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 04-01-2012 #3
Allah iyiliğini versin koptum Çocuk babaya emanet edilmez! :)D

Kesin tecrübeyle eşdeğer bu paylaşım Çocuk babaya emanet edilmez! :)DÇocuk babaya emanet edilmez! :)D
Aradığınız babaya şu an ulaşılamıyor, lütfen içinizdeki kötü düşünceleri atıp tekrar deneyiniz. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-01-2012 #4
Aradığınız babaya şu an ulaşılamıyor, lütfen içinizdeki kötü düşünceleri atıp tekrar deneyiniz. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
Yok, potansiyel görmesem yaklaşımım olumlu olacakta 1 puan farkla kaçırdın Çocuk babaya emanet edilmez! :)DÇocuk babaya emanet edilmez! :)

Söyle söyle çekinme yabancı yok burda Çocuk babaya emanet edilmez! :)
Neler yapıyosun çocuğa?? Çocuk babaya emanet edilmez! :)D Dök incilerini Çocuk babaya emanet edilmez! :)D
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 04-01-2012 #5
Tesis yok, tesis.

Yoksa, bizde de ne cevherler var.. :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 05-01-2012 #6
Yok, potansiyel görmesem yaklaşımım olumlu olacakta 1 puan farkla kaçırdın Çocuk babaya emanet edilmez! :)DÇocuk babaya emanet edilmez! :)

Söyle söyle çekinme yabancı yok burda Çocuk babaya emanet edilmez! :)
Neler yapıyosun çocuğa?? Çocuk babaya emanet edilmez! :)D Dök incilerini Çocuk babaya emanet edilmez! :)D
İstanbul trafik, kapkaç, nüfus yoğunluğu derken, insanlaraın içine fitne fesat da dolduruyor, bi tarif etsene nasıl bir baba tipi var aklında? Çocuk babaya emanet edilmez! :)

Tesis yok, tesis.

Yoksa, bizde de ne cevherler var.. :rofl:
Olimpiyat yapılsa altını kimseye kaptırmayız. Çocuk babaya emanet edilmez! :)DÇocuk babaya emanet edilmez! :)

Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-01-2012 #7
İstanbul trafik, kapkaç, nüfus yoğunluğu derken, insanlaraın içine fitne fesat da dolduruyor, bi tarif etsene nasıl bir baba tipi var aklında? Çocuk babaya emanet edilmez! :)

Olimpiyat yapılsa altını kimseye kaptırmayız. Çocuk babaya emanet edilmez! :)DÇocuk babaya emanet edilmez! :)
Valla İzmirlilerin de İstanbullu tristleri sevmediği aşikar Çocuk babaya emanet edilmez! :)

Kafamda tam bir psikopat baba profili var Çocuk babaya emanet edilmez! :) alınmak yok Çocuk babaya emanet edilmez! :)
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 05-01-2012 #8
Valla İzmirlilerin de İstanbullu tristleri sevmediği aşikar Çocuk babaya emanet edilmez! :)

Kafamda tam bir psikopat baba profili var Çocuk babaya emanet edilmez! :) alınmak yok Çocuk babaya emanet edilmez! :)
Çok film hareketlerdeki kilyos sahnesinden sonra kapımızı kapattık. Çocuk babaya emanet edilmez! :)DÇocuk babaya emanet edilmez! :)

Niye alınayım, zaten benim profilimi sormamıştım ki sen teyyyy öteden anladın, ben kafandaki genel baba profilini sordum hahahahaha, kafayı bozmuşsun benimle. Çocuk babaya emanet edilmez! :)DÇocuk babaya emanet edilmez! :)D

Sen hiç yorma bu kadar bu babanın evladı çok mutlu, babalığımı da sana malzeme yaptırmam haberin ola. :wink:

Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-01-2012 #9
Çok film hareketlerdeki kilyos sahnesinden sonra kapımızı kapattık. Çocuk babaya emanet edilmez! :)DÇocuk babaya emanet edilmez! :)

Niye alınayım, zaten benim profilimi sormamıştım ki sen teyyyy öteden anladın, ben kafandaki genel baba profilini sordum hahahahaha, kafayı bozmuşsun benimle. Çocuk babaya emanet edilmez! :)DÇocuk babaya emanet edilmez! :)D

Sen hiç yorma bu kadar bu babanın evladı çok mutlu, babalığımı da sana malzeme yaptırmam haberin ola. :wink:
Senmiydin o kapıdaki tek itmemle yere düşen şahsiyet Çocuk babaya emanet edilmez! :)DÇocuk babaya emanet edilmez! :)
(neyse konumuz bu değil Çocuk babaya emanet edilmez! :) )

Kendiyle barışık olmayan, sürekli kimliğiyle oynayan adamla ne kafamı bozucam Çocuk babaya emanet edilmez! :)DÇocuk babaya emanet edilmez! :)
Olsa olsa tedavi amaçlı yaklaşırım Çocuk babaya emanet edilmez! :)D

Bu konuda şüphelerim var ama neyse, öyle olsun konu dağılmasın :wink::wink:
Bu mesajdan alıntı yap
beyazajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beyazajans

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2012 #10
" Çocuk babaya emanet edilmez! Çocuk babaya emanet edilmez! :)"

BEN ÖYLE DÜŞÜNMÜYORUM.. EN AZINDAN ÇOCUKLARIYLA GEÇİRÇEK EĞLENCELİ ZAMANI BULMUŞLAR :ddd
kaç anne çocuğunu büyütürken bu kadar eğlenirki Çocuk babaya emanet edilmez! :)))
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları