çocuk bahçesi

İllüstrasyon Çalışmaları - çocuk bahçesi Sponsorlu Bağlantılar eleştiri ve yorumlarınızı bekliyorum,herkeze iyi çalışmalar [URL[/url]=http://img121.imageshack.us/i/renkliocukbahesi2.jpg/] [/url]...

çocuk bahçesi
teen-age-mutant isimli Üye şimdilik offline konumundadır

teen-age-mutant

Grafiker / İstanbul

çocuk bahçesi

Alt 03-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

eleştiri ve yorumlarınızı bekliyorum,herkeze iyi çalışmalar
[URL[/url]=http://img121.imageshack.us/i/renkliocukbahesi2.jpg/]çocuk bahçesi[/url]çocuk bahçesi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

teen-age-mutant

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çocuk bahçesiçocuk bahçesi

ilk defa bi image eklediğimden,sıkıntı yaşanmasın diye ikincisini ekledim.
Bu mesajdan alıntı yap
ruzgar1181 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ruzgar1181(35)

Hiç Biri / Düzce

Alt 03-10-2009 #3
Eklenmemiş 2. image : ) Karikatür tadında,hoş. Ancak bendemi takıntıdır ne, bu hacim olayına bakıyorum. Ana öğelere dikat cekmek açısından ağırlıklarını belli etmek gerekmez mi? Mesela kız figürü çiçeklerin üstünde duruyor gibi. Yada havada duruyor gibi yerini minik gölgelerle belli edebilirdin sanki. Aynı sey dıger ögeler içinde gecerli. Mesela bına cızgılerının aralarına ufak gölgeler atıp bi bak aynı çalışmada. Nasıl hareket gelecek bütüne. Evet gelir.
Bu mesajdan alıntı yap

teen-age-mutant

Grafiker / İstanbul

Alt 04-10-2009 #4
dediğini denedim rüzgar1181,daha hoş olduçocuk bahçesiyorumun için saol.
Bu mesajdan alıntı yap
uysaltimsah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uysaltimsah

Grafiker / Ankara

Alt 04-10-2009 #5
üstat çalışma güzel fakat birkaç konuyu dile getirmek lazım.daha temiz olmalıydı sanki çizgileri ayırırken.tam seçemediğin için çizgilerin kenarlarında beyaz lekeler kalmış bide kareli kağıdın kareleri apayrı çocuk bahçesiD bunun dışında hoş bi çalışma olmuş eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

teen-age-mutant

Grafiker / İstanbul

Alt 04-10-2009 #6
üstat çalışma güzel fakat birkaç konuyu dile getirmek lazım.daha temiz olmalıydı sanki çizgileri ayırırken.tam seçemediğin için çizgilerin kenarlarında beyaz lekeler kalmış bide kareli kağıdın kareleri apayrı çocuk bahçesiD bunun dışında hoş bi çalışma olmuş eline sağlık.
şeker çalmış çocuk misali yakalanmayı bekliyodum bendeçocuk bahçesikareler öle oldu malesef.çalışma biraz kirli oldu evet.renklendirme konusunda da çok yeniyim.tavsiyelere fazlasıyla açığım.yorum için saol.
Bu mesajdan alıntı yap
uysaltimsah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uysaltimsah

Grafiker / Ankara

Alt 04-10-2009 #7
öncelikle beyaz kağıda çalış çocuk bahçesi beyaz kısımları magic wand / colour range ile seç ve sil. daha sonra seçili alanı ters çevir ve tamamını siyahla doldur minimuma iner o beyazlıklar. ha bide işini temize çekerken mürekkebi dağılmıcak bi kalem ve mürekkebi fazla dağıtmayan bi kağıt kullanmakta da fayda var çocuk bahçesi
Bu mesajdan alıntı yap
mensur83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mensur83

Grafiker / İstanbul

Alt 04-10-2009 #8
cok guzel sagol çocuk bahçesi
Bu mesajdan alıntı yap