Çocuk çizimlerinin boyama / renklendirme işi - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Çocuk çizimlerinin boyama / renklendirme işi - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Çocuk çizimlerinin boyama / renklendirme işi Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Photoshop: İleri seviye İllustrator: İleri Seviye Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: ...

iposta isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iposta

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 18-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çocuk çizimlerinin boyama / renklendirme işi

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Photoshop: İleri seviye
İllustrator: İleri Seviye

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Elimizdeki masal çizimlerinin bilgisayarda boyamasını yapabilecek çizerler arıyoruz. Boyama tarzı vereceğimiz örneklere yakın olmalıdır. İlgilenenlerden örnek çalışmalarını ve resim başı ücretlerini mail atmalarını rica ediyorum. İş devamlıdır.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Çocuk çizimlerinin boyama / renklendirme işi - Türkiye Geneli - Çocuk çizimlerinin boyama / renklendirme işi - Türkiye Geneli ya da Çocuk çizimlerinin boyama / renklendirme işi - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Çocuk çizimlerinin boyama / renklendirme işi - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

cacaca555 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cacaca555

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 18-02-2012 #3
sa. kardeşim. senin için çizimleri yaparım. İllaki photoshop mu olması gerekiyor ? başka bi programla sana daha güzelini yaparım ?
grafist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist(31)

Grafiker / İzmir

Alt 18-02-2012 #4
Photoshopta renklendirme işi ilgili ilanınızla ilgileniyorum.

Örnek Çalışmalar:

Web Sitem: www.dilemek.com

VitruviuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VitruviuS

Eğitimci / İstanbul

Alt 19-02-2012 #5
Maille örnek çalışmalarımı yolladım size..
orhancakmakli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orhancakmakli(42)

Grafiker / Zonguldak

Alt 21-02-2012 #6
********* 15 senelik grafiker + 10 senelik resim öğrtmeniyim
353n isimli Üye şimdilik offline konumundadır

353n

Grafiker / İstanbul

Alt 21-02-2012 #7
Örnek çalışmaları mail adresinize gönderdim.
aysenirem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysenirem

Grafiker / İzmir

Alt 21-02-2012 #8
ilanınızla ilgileniyorum.. ********* adresini ekleyebilirseniz.. detaylı görüşebiliriz. photoshop ve illustrator iyi derecede kullanıyorum.
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 26-02-2012 #9
Bence ilanla ilgilenmeyin, ben örnek bir boyama yaptım, olumlu olumsuz cevap bile gelmedi. Boşuna yormayın kendinizi derim, benim gibi 20 grafikere daha boyatsa deneme amaçlı 1-2 tane işini görmüş olur bedavaya !!
iposta isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iposta

Sanat Yn. / İstanbul

Lütfen bilmeden yorum yapmayın

Alt 01-03-2012 #10
Bence ilanla ilgilenmeyin, ben örnek bir boyama yaptım, olumlu olumsuz cevap bile gelmedi. Boşuna yormayın kendinizi derim, benim gibi 20 grafikere daha boyatsa deneme amaçlı 1-2 tane işini görmüş olur bedavaya !!
Başvuran bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum. Olumlu gördüklerimizle çalışmamız devam ediyor. Olumsuz sonuçlanan arkadaşlara henüz dönmediğimiz doğru ama bunun tek sebebi değerlendirmenin bütün örnekler görüldükten sonra eleme yolu ile yapılmasıdır. Yukarıdaki yorumu yapan arkadaşa soruyorum 20 ayrı kişi tarafından boyanmış bir toplamı nerede değerlendirebilirsiniz. Herkese aynı senaryoyu ve aynı resimleri gönderdik. Üstelik 40 sahneden oluşan senaryodan istediğiniz bir sahneyi boyayın dedik. Lütfen komik isnatlarla insanları karalamayın. Hiçbir işte her başvuru kabul edilmez. Hele de bu iş illüstrasyon gibi sanatsal bir iş ise...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları