Çocuk Gelişim Seti için Çizim Yapabilecek İllustratör Arıyoruz - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Çocuk Gelişim Seti için Çizim Yapabilecek İllustratör Arıyoruz - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Çocuk Gelişim Seti için Çizim Yapabilecek İllustratör Arıyoruz Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Aİ İNDD Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: ...

halilerden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halilerden

Eğitimci / İstanbul

Alt 09-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çocuk Gelişim Seti için Çizim Yapabilecek İllustratör Arıyoruz

Program/Seviye:
İNDD

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: 0-3 yaş arası çocuklar için hazırlamakta olduğumuz Gelişim Seti için çizim yapabilecek illustratör arkadaşlara ihtiyacımız var.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Seti için Çizim Yapabilecek İllustratör Arıyoruz - Türkiye GeneliÇocuk Gelişim Seti için Çizim Yapabilecek İllustratör Arıyoruz - Türkiye GeneliÇocuk Gelişim Seti için Çizim Yapabilecek İllustratör Arıyoruz - Türkiye GeneliÇocuk Gelişim Seti için Çizim Yapabilecek İllustratör Arıyoruz - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

kataram3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kataram3

Grafiker / Ankara

önemli

Alt 29-07-2013 #3
ben başvurmak isterim
grafist1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist1

Grafiker / İstanbul

Alt 30-07-2013 #4
mail yolladım efendim.