çocuk gösterisi afişi

Afiş Tasarımı - çocuk gösterisi afişi Sponsorlu Bağlantılar :smile:bu benim yapmış olduğum ilk çalışmam çoğularına göre belki bir hiç ama ben yinede beğenilerinize sunmak eleştirilerinizi almak ve kendimi geliştirmek istiyorum...yapmış olduğum çalışma hayali bir çocuk gösterisi ...

çocuk gösterisi afişi
güneş gün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

güneş gün

Eğitimci / Tokat

çocuk gösterisi afişi

Alt 06-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

:smile:bu benim yapmış olduğum ilk çalışmam çoğularına göre belki bir hiç ama ben yinede beğenilerinize sunmak eleştirilerinizi almak ve kendimi geliştirmek istiyorum...yapmış olduğum çalışma hayali bir çocuk gösterisi afişidir..eksiklerim elbette vardır...çünki bu benim ilk çalışmam...yardım,destek ve eşeltirilerinizi bekliyorum......hepinize iyi çalışmalara arkadaşlar.....:smile:
çocuk gösterisi afişi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 06-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk eleştiri benden gelsin
*öncelikle kullandığın yazı karakterlerine ve boyutlarına daha fazla özen göstermen lazım
*renk seçimlerinde daha dikkatli olmalısın göze hoş gelen uyumlu renkler kullan bunların tonlarını iyi ayarla koyu zemin üzerine koyu malzemeler kullanmamalısın
*afişteki malzemeleri önemlilik derecesine göre boyutlandır ve konumlandırmalısın abartıdan kaçınmalısın olabildiğince sade ve şık çalışmalar yapmaya çabala
*çalışmanın konusuna uygun malzeme (resimler semboller vs.) kullanmalısın

bence işe öncelikle yapılmış işleri incelemekle başlamalısın zaten inceledikçe kendi eksiklerini kendin görüp bu eksikliği gidermeye çalışacaksın başarılar dilerim
Bu mesajdan alıntı yap

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 06-06-2008 #3
teşekkür ederim dediklerinize dikkat edeceğim ve diğer çalışmalarıda sürekli inceliyorum zaten...ama malumunuz ilk çalışmada çok hatalarım olabilir...yorumunuz için teşekkür ediyorumm
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 06-06-2008 #4
'ilk çalışmam çoğularına göre belki bir hiç ama ben yinede beğenilerinize sunmak....' demişsin. hiç bir çalışma 'hiç' değildir. hiçbir şekilde küçümsenemez. çünkü her çalışmanın değeri biçilemeyen bir emeği wardırçocuk gösterisi afişi bunu belirtmek isterim.

çalışmanın ebadı bu mudur? afiş ebatlarını araştırmanı öneririm. daha güzel oturucak herşey eminim.
ilk çalışman olmasına rağmen gayet iyi.
adres kısmını aşağıya alıp, aşağıdaki 'not' yazısının üstüne koyup ortalarsan daha güzel olur.

bir de sağa sola baloncuklar koyarak oralardaki boşluğu tamamlamış olursun.
emeğine sağlık!
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-06-2008 #5
Bence ilk çalışmaya göre çok iyi. Fontlarını daha iyi seçersen ve orantılara dikkat edersen daha iyi olur.
Bu mesajdan alıntı yap
macsabri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

macsabri

Grafiker / İstanbul

Alt 06-06-2008 #6
orange yazıları beyaza al alt fonu orange tek renk olara ver daha güzel çıkabilir bir dene
Bu mesajdan alıntı yap
I3oI2a isimli Üye şimdilik offline konumundadır

I3oI2a

Grafiker / İstanbul

Alt 06-06-2008 #7
diger elestirilere aynen katılıyorum ve sunu eklemek istiyorum.
ısıkların baslangıcları cok sert olmus...
Bu mesajdan alıntı yap

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 06-06-2008 #8
arkadaşlar yorumlarınız için hepinize teşşekür ederim..resmi jpg olarak kaydetmiştim çok fazla yer kaplamasın diye o yüzden renklerini ya da yazılarını değiştiremiyorum ancak boş olan kısımları biraz doldurabilirim...birde adres ve saatti no kısmının altına yazmıştım ilk olarak ama yazıyı çok küçülktmek zorunda kalıyordum ve okunmuyordu o yüzden de ordan aldım ve şimdiki yerine koydum...teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
wesley_-1986 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wesley_-1986(31)

Grafiker / Ankara

Alt 06-06-2008 #9
diğer eleştirilere aynen katılıyorum ayrıca konuya göre cok koyu olmus cıvıl cıvıl bişey olmalıydı bence
Bu mesajdan alıntı yap
Ataman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ataman

Eğitimci / Kocaeli

Alt 06-06-2008 #10
evet bencede fontlar ve renklerin üzerinde biraz oynaman gerek
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
afişi, cocuk, gösterisi