Çocuk Kitapları Resimleyen - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Çocuk Kitapları Resimleyen - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Çocuk Kitapları Resimleyen Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: Yayıncılık sektöründe hizmet ...

aliozer74 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliozer74

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çocuk Kitapları Resimleyen

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Yayıncılık sektöründe hizmet veren kurumumuza okul öncesinden genç yaşa kadar olan alanlarda kitap resimleyecek arkadaşlara ihtiyacımız var. Çocuk kitapları resimlemede tecrübeli arkadaşlar ile çalışmak isteriz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Çocuk Kitapları Resimleyen - Türkiye GeneliÇocuk Kitapları Resimleyen - Türkiye GeneliÇocuk Kitapları Resimleyen - Türkiye GeneliÇocuk Kitapları Resimleyen - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
aliceyn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliceyn

Karikatürist / İstanbul

Alt 23-11-2012 #3
Merhabalar,

* Ben Karikatürist ve İllüstratör Alican Kalender...

* Çalışmalarımın bir kısmını aşağıdaki blog sayfamda görebilirsiniz...

alicankalender.blogspot.com

(537) 595 04 12

Vakit ayırdığınız için teşekkürler, iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
igoala isimli Üye şimdilik offline konumundadır

igoala

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Merhaba

Alt 25-11-2012 #4
Size mail alttım.
İşle ilgileniyorum.
Bu mesajdan alıntı yap