çocuk kitaplarına illüstrasyon

Sonuçlanan İlanlar - çocuk kitaplarına illüstrasyon ...

chipaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chipaw

Ressam / İstanbul

Alt 16-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,
İstanbul'da yaşıyorum. Resim bölümü mezunuyum, çocuk kitaplarına uygun illüstrasyonlar yapıyorum. Photoshop, illustrator ve indesign programlarını orta seviyede kullanabiliyorum fakat daha çok elde çizimi tercih ediyorum. Freelance çalışabileceğim güvenilir bir kurum arıyorum. İlgilenenlere işlerimden örnekler gönderebilirim.
Teşekkürler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları çocuk kitaplarına illüstrasyon - çocuk kitaplarına illüstrasyon ya da çocuk kitaplarına illüstrasyon da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | çocuk kitaplarına illüstrasyon İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
çocuk kitaplarına illüstrasyon | çocuk kitaplarına illüstrasyon

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

plevneli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plevneli

Eğitimci / İstanbul

Alt 18-01-2011 #3
Örnekleri ********* adresine gönderebilir misiniz?

İyi Çalışmalar
chipaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chipaw

Ressam / İstanbul

Alt 18-01-2011 #4
Kullanabildiğim Programlar: Photoshop, İllustrator, InDesign / orta seviye
Açıklama: Resim bölümü mezunuyum, çocuk kitaplarına uygun illüstrasyonlar yapıyorum. Daha çok elde çizimi tercih ediyorum. Freelance çalışabileceğim güvenilir bir kurum arıyorum.
İletişim adresi:*********

Teşekkürler.
emirazra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emirazra

Grafiker / İstanbul

Alt 19-01-2011 #5
Merhaba,
Biz anaokulları ile çalışan ve bu sektöre hizmet veren bir firmayız.Çocuk kitapları yapıyoruz.
iletişim bilgilerinizi ********* adresine gönderirmisiniz.Teşekkürler
Oltacix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Oltacix(45)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-02-2011 #6
********* adresine örnekleri atarsanız bir bakalım. Biz yayıncı bir firmayız, çocuk kitapları çıkartıyoruz zaman zaman. Şu anda da ressam sıkıntımız var. Piyasada var ama çizgiler güzel ve sevimli değil. Bekliyoruz.
meşguf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meşguf

Eğitimci / İstanbul

Alt 26-05-2011 #7
iletişim adrresine örnek gönderebilirmisiniz

Tags
çocuk kitapları, illustrasyon