Çocuk ürünleri için freelance illüstratör arıyoruz.

Sonuçlanan İlanlar - Çocuk ürünleri için freelance illüstratör arıyoruz. ...

zeyse isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeyse

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,
şu anda büyük kitapevlerinde satılmakta olan çocuklar için tasarladığımız eğitici oyun kartlarımıza çizim yapabilecek illüstratör aramaktayız. Ürünlerimizin devamlılığı açısından örnek olarak verdiğimiz resimler ile birebir uyumlu çizimler olması gerekmektedir.

Çocuk ürünleri için freelance illüstratör arıyoruz.Çocuk ürünleri için freelance illüstratör arıyoruz.

Ürünlerimizin devamlılığı için çizimlerin aşağıdaki örnek ile birebir uymlu olması gerekmektedir.

İlgilenen kişilerin ********* adresine mail atmalarını rica ederiz.

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 01-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com
yazarcizer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yazarcizer

Grafiker / Kocaeli

Alt 02-09-2010 #3

bathnau isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bathnau

Grafiker / Ankara

Alt 02-09-2010 #4
Merhaba...
Tecrübelerime ve Yeteneklerime güvenerek size bu alanda katkı sağlayabiliceğimi düşünüyorum.. Eğer isterseniz portfolyomuda gönderebilirim.Kısacası; Size bu alanda büyük katkılar sağlıycağımı düşünüyorum eğer uygun görürseniz ********* ayarıca numaramda veriyorum. num: ********* eğer uygun görürseniz görüşelim..İyi Günler İyi Çalışmalar...
deadstar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deadstar

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 06-09-2010 #5

alt tarafta cv'mi bulabilirsiniz. portfolyo 'da isteğe göre gönderebilirim.