ÇOCUK YAYINLARI - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - ÇOCUK YAYINLARI - İstanbul ...

tayaajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tayaajans

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ÇOCUK YAYINLARI

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Çocuk yayıncılığında deneyimli, çocuk dergi tasarımında yetkin, çalışma şartlarında esnek, yeni fikirler üretebilen, işini seven ve uyumlu kişiliğe sahip bir grafiker arıyoruz. Özgeçmiş ve portfolyonuzu göndermenizi rica ederiz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları ÇOCUK YAYINLARI - İstanbul - ÇOCUK YAYINLARI - İstanbul ya da ÇOCUK YAYINLARI - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | ÇOCUK YAYINLARI - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
ÇOCUK YAYINLARI - İstanbul | ÇOCUK YAYINLARI - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..