Çocukları karşıya geçir oyunu :)

Graficafe - Çocukları karşıya geçir oyunu :) ...

sirine24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Hepsioyun.com Oyun | Çocukları Karşıya Geçir Oyunu

arkadaşlar belki görmüşsünüzdür .Belki sıkılabilirsiniz ama güzel bir oyun biraz beyin jimnastiği Çocukları karşıya geçir oyunu :)Çocukları karşıya geçir oyunu :)
kolay gelsin Çocukları karşıya geçir oyunu :)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vasili_zaitzev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 14-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Her gece bekliyoruz böle çıldırtan oyunlar şirine Çocukları karşıya geçir oyunu :)
Bu mesajdan alıntı yap

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-08-2009 #3
Her gece bekliyoruz böle çıldırtan oyunlar şirine Çocukları karşıya geçir oyunu :)
ne demek bir sürü gönderirim Çocukları karşıya geçir oyunu :)DÇocukları karşıya geçir oyunu :)
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-08-2009 #4
Ya bu oyunu ben daha öncede görmüştüm ve yine çıldırmıştım :headbang:
Ya ama kuralları tam yazmıyor yaa biri yardım etsin :anlamadim:
Kimle kimi yanyana koymamak lazımdı?
Bu mesajdan alıntı yap
redeath333 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

redeath333

Desinatör / İzmir

Alt 15-08-2009 #5
Kurbağalar zıpladı çocuklar kaçtı;ben geçtim karşıya oyun bitti Çocukları karşıya geçir oyunu :)
Sağol paylaşımların için Çocukları karşıya geçir oyunu :)
Bu mesajdan alıntı yap
vasili_zaitzev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 15-08-2009 #6
Ya bu oyunu ben daha öncede görmüştüm ve yine çıldırmıştım :headbang:
Ya ama kuralları tam yazmıyor yaa biri yardım etsin :anlamadim:
Kimle kimi yanyana koymamak lazımdı?
Muhalefet insan hırsızın yanında polis yokken kimse olmamalı tekmeyi basıyo Çocukları karşıya geçir oyunu :)
Anneyle de erkek çocuklar yalnız kalmamalı tokatı basıyo (analık sanırım)
E baba da kız çocuklarla yalnız kalmamalı zira o da basıyor şamarı Çocukları karşıya geçir oyunu :)
Hadi kolay gelsin.Bakalım bu akşam ne paylaşacak şirine Çocukları karşıya geçir oyunu :)

ufak bi anektot bi japon şirketinin pc mühendislerini işe alırken bu oyunu oynattığını duymuştum.ne derece doğru bilemem ama algoritma da yok değil için de Çocukları karşıya geçir oyunu :)
Bu mesajdan alıntı yap

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-08-2009 #7
Muhalefet insan hırsızın yanında polis yokken kimse olmamalı tekmeyi basıyo Çocukları karşıya geçir oyunu :)
Anneyle de erkek çocuklar yalnız kalmamalı tokatı basıyo (analık sanırım)
E baba da kız çocuklarla yalnız kalmamalı zira o da basıyor şamarı Çocukları karşıya geçir oyunu :)
Hadi kolay gelsin.Bakalım bu akşam ne paylaşacak şirine Çocukları karşıya geçir oyunu :)

ufak bi anektot bi japon şirketinin pc mühendislerini işe alırken bu oyunu oynattığını duymuştum.ne derece doğru bilemem ama algoritma da yok değil için de Çocukları karşıya geçir oyunu :)
japon şirketinin pc mühendislerini işe alırken bu oyunu oynattı doğru Çocukları karşıya geçir oyunu :) biraz uğraştırıcı ama püf noktaları yokmu işte herşey onda size püf noktasını söyleyemem sizin çözmeniz lazım Çocukları karşıya geçir oyunu :)
Bu mesajdan alıntı yap