Coiffeur Dizayn kuaför açılışı için el ilanı

Afiş Tasarımı - Coiffeur Dizayn kuaför açılışı için el ilanı ...

crazychild isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazychild

Grafiker / Adana

Alt 05-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 05-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kompozisyon hoş
o yeni etiketi değişik durmuş sanki yeni bir ürün gibi.
"değişime hazır mısınız " da ise yazının şeklini değiştirmeni tavsiye ederim. bu efektler çok basit kalıyor. düz ama güzel bir font ile sündürmeden yazarsan daha hoş duracaktır.
Bir de mısınız ayrı yazılır ve ? sonunda yok. dizayn yazısı biraz zor okunuyor.
eline emeğine sağlık 2 renk olacak sanırım.
Bu mesajdan alıntı yap
crazychild isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazychild

Grafiker / Adana

Alt 05-11-2010 #3
çok teşekkür ederim baskı öncesi fikir almak istedim şablonla ilgili verdiğiniz bilgiler faydalı olacaktır uygulamaya hemen geçiyorum gözden kaçmış bir kaç şey var ayrı yazım soru işareti acele bir şekilde yapıp attım çalışmayı gece vakti Coiffeur Dizayn kuaför açılışı için el ilanı şimdi düzeltiiyorum dediğiniz gibi logodada biraz değişiklik yapmaya karar verdim tavsiyeniz üzerine "değişime hazır mısınız " yazısının fontunuda değiştiriyorum evet dediğiniz gibi çalışmamız 2 renkli olacak çok teşekkür ederim bilgi ve tavsiye için birdahaki çalışmalarımda yorumunuzu görmek dileğiyle
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 05-11-2010 #4
çok teşekkür ederim baskı öncesi fikir almak istedim şablonla ilgili verdiğiniz bilgiler faydalı olacaktır uygulamaya hemen geçiyorum gözden kaçmış bir kaç şey var ayrı yazım soru işareti acele bir şekilde yapıp attım çalışmayı gece vakti Coiffeur Dizayn kuaför açılışı için el ilanı şimdi düzeltiiyorum dediğiniz gibi logodada biraz değişiklik yapmaya karar verdim tavsiyeniz üzerine "değişime hazır mısınız " yazısının fontunuda değiştiriyorum evet dediğiniz gibi çalışmamız 2 renkli olacak çok teşekkür ederim bilgi ve tavsiye için birdahaki çalışmalarımda yorumunuzu görmek dileğiyle
estafirullah yardımcı olduysam ne mutlu bana
Bu mesajdan alıntı yap