Çok Acil İş Arıyorum! - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Çok Acil İş Arıyorum! - İstanbul ...

darklett isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darklett

Grafiker / İstanbul

Alt 25-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Acil İş Arıyorum!

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Illıustrator -iyi-, Photoshop -iyi-, Flash-iyi-, Dreamweaver-orta-, Fireworks-iyi-, After Effects-orta-, Indesign-iyi-

İş deneyimi ve içeriği: Yaklaşık 5 senedir grafik ve web tasarımı ile ilgileniyorum. Daha önce bir çok firmada grafik ve web arayüz tasarımcısı olarak çalıştım. Şu an mobil arayüz tasarımı ile de uğraşmaktayım ve son çalıştığım firmada mobil arayüz tasarımcısı olarak görev almaktaydım.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Part time yada freelance olarak grafik, web ve mobil arayüz tasarımcısı olarak çalışabilirim. Haftanın belli günleri ofiste çalışabilirim ve Ocak 2013'te işbaşı yapabilirim. Daha detaylı bilgi almak isterseniz bana telefon -öncelikli olarak- yada mail ile ulaşabilirsiniz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Çok Acil İş Arıyorum! - İstanbulÇok Acil İş Arıyorum! - İstanbulÇok Acil İş Arıyorum! - İstanbulÇok Acil İş Arıyorum! - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

alitpz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alitpz

Matbaacı / İstanbul

Alt 29-12-2012 #3
merhaba cv nizi yollarmısınız ********* tşk.ler *********
darklett isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darklett

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2013 #4
İlanın geçerliliği bitmiştir.