ÇOK ACIL Deneyımlı grafıker - İstanbul

İş Veren İlanları - ÇOK ACIL Deneyımlı grafıker - İstanbul ...

OZLEM KATIRCI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OZLEM KATIRCI

Matbaacı / İstanbul

Alt 18-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ÇOK ACIL Deneyımlı grafıker

Program/Seviye: PHOTOSHOP - INDESIGN dahil tüm görsel program bilgilerine (Grafik-Adobe programları gibi Corel, Freehand,ozellıkle corel cok ıyı derecede

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Deneyımlı grafıker
ANADOLU YAKASINDA TUZLA ve CİVARINDA OTURAN veya ulaşım sorunu olmayacak (RESIMLI CV ve yaptığı iş örnekleri REFERANSLI)

-Grafik programlarında usta ve görsel sanatını el çabukluğu becerisi ile kısa zamanda ortaya koyabilen
(KENDİNİ YETİŞTİRİP MESLEĞİYLE BÜTÜNLEŞTİREBİLMİŞ)
-Sektörel Yayıncılıkta - Sureli yayıncılıkta, dergide uzman, PHOTOSHOP - INDESIGN dahil tüm görsel program bilgilerine (Grafik-Adobe programları gibi Corel, Freehand, gibi Grafik Prog. vs.) tam hakim eli çabuk
-Görsel düşünce ve hayal gücünü tasarıma aktarabilen yapıcı fikirler üretebilen
-Projeyi tamamıyla ele alıp tek basına sonuçlandırabilen

Görev tanımı:
* SEKTOREL DERGIMIZI yayına hazırlayabilecek
* Tam ajans işlerinin tümüne hakim deneyimli(ALAYLI)
* Kartvizit gibi basit işlemlerden, kurumsal kimlik çalışmalarına, katalog çalışmalarından, logo,banner,cd kapak, dijital baskı, vs konularında uzman
* Literatur düzeyinde ingilizce bilen (Ulusal ve uluslararası müşterilere hizmet verebilecek )
* İnsan ilişkileri iyi, Kendini yönetebilecek, sabırlı, stres ortamını yönetebilecek

***İse alınacak personel gerçekleştirdikleri iş referansları ile birlikte, RESIMLI CV ile ve Minimum UCRET BEKLENTILERINI içeren CV ile başvuracaklardır.
BAŞVURULARINIZI e-posta adresıne ya da telefonumuza yaptıktan sonra görüşme yapılacaktır

E-posta:

Telefon: 0532 718 27 95
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları ÇOK ACIL Deneyımlı grafıker - İstanbul - ÇOK ACIL Deneyımlı grafıker - İstanbul ya da ÇOK ACIL Deneyımlı grafıker - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | ÇOK ACIL Deneyımlı grafıker - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
ÇOK ACIL Deneyımlı grafıker - İstanbul | ÇOK ACIL Deneyımlı grafıker - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
rohandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rohandra

Grafiker / İstanbul

Alt 18-07-2011 #3
bu özelliklerde olan bir grafiker arkadaşım sanmıyorum ki bir yerde çalışmıyo olsun ama yine de merak ettim bu özelliklerde bir arkadaşıma ne ücret vermeyi düşünüyorsunuz...
Bu mesajdan alıntı yap
arda46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arda46

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 18-07-2011 #4
haklısın çok şey istiyorlar maaş ta kesin asgari ücrettir ÇOK ACIL Deneyımlı grafıker - İstanbul
Bu mesajdan alıntı yap
bycapkin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bycapkin

Grafiker / Bolu

Alt 18-07-2011 #5
Mail atıldı.
Bu mesajdan alıntı yap

rohandra

Grafiker / İstanbul

Alt 18-07-2011 #6
yok asgarisinde falan değilim de gerçekten tüm grafik programlarını iyi düzeyde bilen...
  • SEKTOREL DERGIMIZI yayına hazırlayabilecek
  • Tam ajans işlerinin tümüne hakim deneyimli(ALAYLI)
  • Kartvizit gibi basit işlemlerden, kurumsal kimlik çalışmalarına, katalog çalışmalarından, logo,banner,cd kapak, dijital baskı, vs konularında uzman
  • Literatur düzeyinde ingilizce bilen (Ulusal ve uluslararası müşterilere hizmet verebilecek )
Bu kadar işin hakkı tek başına yapacaksan... ki işi alıp her aşamasını tek başına yapacak deniyor...bu kardeşimin hakkı rahat bi 5000 liradır...diye düşünüyorum ben.....
yine de ekmek aslanın ağzından geçti artık midesinde mantığıyla yola çıkarak dediğin doğru olabilir....
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 18-07-2011 #7
yok asgarisinde falan değilim de gerçekten tüm grafik programlarını iyi düzeyde bilen...
  • SEKTOREL DERGIMIZI yayına hazırlayabilecek
  • Tam ajans işlerinin tümüne hakim deneyimli(ALAYLI)
  • Kartvizit gibi basit işlemlerden, kurumsal kimlik çalışmalarına, katalog çalışmalarından, logo,banner,cd kapak, dijital baskı, vs konularında uzman
  • Literatur düzeyinde ingilizce bilen (Ulusal ve uluslararası müşterilere hizmet verebilecek )
Bu kadar işin hakkı tek başına yapacaksan... ki işi alıp her aşamasını tek başına yapacak deniyor...bu kardeşimin hakkı rahat bi 5000 liradır...diye düşünüyorum ben.....
yine de ekmek aslanın ağzından geçti artık midesinde mantığıyla yola çıkarak dediğin doğru olabilir....
ben bi koşu bir kaç kursa yazılmaya gidiyorum ÇOK ACIL Deneyımlı grafıker - İstanbul
Bu mesajdan alıntı yap
Panoramik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Panoramik

Grafiker / İstanbul

Alt 20-07-2011 #8
Grafikerliği çok abarttılar ya :S Bir grafiker web tasarım, el işleri, ingilizce, halkla ilişkiler fln bilmek zorunda değildir. Ama gerçekten sayılan tüm özelliklerde biri varsa helal kardeşime ki, bence hepsini yapabilmesi mümkün değil. O da insandır ya etmeyin. Bu adam ne zaman uyuyacak ? Ne zaman iş yapacak ? Ne zaman hem dergi yapıp hemde ingilizce müşteri ile konuşacak ? Bu gibi ilanlardan hiç haz almıyorum ve tasvip etmiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

rohandra

Grafiker / İstanbul

Alt 21-07-2011 #9
walla bende hepsi war...ÇOK ACIL Deneyımlı grafıker - İstanbul) 5000 liraya giderim.. ha bide ssk ÇOK ACIL Deneyımlı grafıker - İstanbul))
Bu mesajdan alıntı yap
Z_KAYNAK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Z_KAYNAK

Grafiker / İstanbul

Alt 21-07-2011 #10
Mail atıldı.
walla bende hepsi war...ÇOK ACIL Deneyımlı grafıker - İstanbul) 5000 liraya giderim.. ha bide ssk ÇOK ACIL Deneyımlı grafıker - İstanbul))
bakın 2 arkdaşımız varmış bu özelliklere haiz olan ama istanbulda değiller ikisi de neyse umarım dilerikleri gibi bir elemanı ÇOK ACİL bulurlar diyelim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları