Çok acil fikirlerinize ihtiyacım var

Logo Tasarımları - Çok acil fikirlerinize ihtiyacım var ...

Delifisek46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Delifisek46

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 23-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bir müşterimiz yeni kuracağı 3 katlı alış-veriş merkezi için isim+logo isteğinde bulundu. İçerisinde KOZMETİK - OYUNCAK - AVİZE - Züccaciye olacak. 3 tane çıkarttım. Fikirlerinizi esirgemezseniz bu gün sunmam lazım.

Ekleme : Müşterimizin soy isminden yola çıktım. Soy ismi GÜRBÜZ.

Uploaded with ImageShack.us
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vasili_zaitzev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 23-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Koza güzel ama renkler boğucu gibi.Daha renkli mi olsa.Forum mağazalarının tüm illerdeki logolarını bi incele istersen.Zor iş kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

Delifisek46

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 23-12-2011 #3
Koza güzel ama renkler boğucu gibi.Daha renkli mi olsa.Forum mağazalarının tüm illerdeki logolarını bi incele istersen.Zor iş kolay gelsin...
Yorum için teşekkür ederim. Kırmızı ile siyahı leyla&mecnun gibi düşünmüşümdür hep Çok acil fikirlerinize ihtiyacım var Diğer yorumlar gelene kadar KOZA üzerinde denemeler yapayım.
Bu mesajdan alıntı yap
Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 23-12-2011 #4
benimde fikrim kozadan yana..şöyle bi öneride bulunmak isterim KOZA yazısının üstündeki çizgide za nın üstü kırmızı değil siyah diğer kısım kırmızı olabilir ve tam o ile z arasına orantılanabilir. Alt taraftaki çizgide üsttekinin tam tersi şeklinde olabilir..sadece bi fikir Çok acil fikirlerinize ihtiyacım var
Bu mesajdan alıntı yap

Delifisek46

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 23-12-2011 #5

Uploaded with ImageShack.us

Fikir üzerine tasarlananlar. 1 saatim kaldı Çok acil fikirlerinize ihtiyacım var
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 23-12-2011 #6
Çalışmanızı ezmek istemem ama 1960'lı yıllarda olsak ''oo güzel logo çalışmaları, evet 20-30 yıl idare eder bunlar bizi'' diyebilecek firma sahipleri bulabilirdiniz..Ama bu çalışmalara ek zaman istemek ve yeni, modern, farkedilir, firmayı temsil edebilecek karakterde bir çalışma yapmalısınız. Kusura bakmayın bu çalışmalar değil 3 katlı alışveriş merkezine ancak, tek katlı ahşap kulübenin girişine yapılır.

Yapmanız gereken sadece orasından burasından çekiştirmek, rengini değiştirmek olmamalı.. Logo ve amblem konularını daha derinlemesine araştırmalısınız. Tamam yapmaya başlamışsınız ve az bir zamanınız kalmış ama yumurta kapıya dayanınca sizin tarafınızda olan birinden eleştiri almak şu durumda sizi kurtarabilir. Ben eleştiriyorum ama müşterini size hade len ordan derse klavyeyi sakın ona vurmayın..Sadece araştırma yapmadan çalışmalara başlamak özgüvenin fıss diye çöktüğü zamanın tersini gösteriyor...

kafanızı toplayın..1 saat çok bir zaman.. alternatif yerine tek logoya odaklanın ve onu küçük ayrıntılarla değiştirin. renk ile uğraşmayın.
Bu mesajdan alıntı yap