çok acil grafiker aranıyor. Part time-full time - Samsun

Sonuçlanan İlanlar - çok acil grafiker aranıyor. Part time-full time - Samsun ...

frknkroqln isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frknkroqln

Webmaster / İstanbul

Alt 02-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

çok acil grafiker aranıyor. Part time-full time

Program/Seviye: Freehand
Photoshop
Corel
illüstratör
indesign, programlarını bilen
photoshop ve corel de aktif çalışabilen

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: BetaDigitalMedia ' FND İnvensment
Matbaa bilgisine sahip, fikir bazlı çalışan, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, işinde iddialı bay & bayan grafiker arkadaşlar arıyoruz.

İlkadım / SAMSUN

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
çok acil grafiker aranıyor. Part time-full time - Samsunçok acil grafiker aranıyor. Part time-full time - Samsunçok acil grafiker aranıyor. Part time-full time - Samsunçok acil grafiker aranıyor. Part time-full time - Samsun

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

salube isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salube

Grafiker / Kocaeli

Alt 24-03-2013 #3
Kaç yaş arası
Princeofnano isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Princeofnano

Grafiker / Samsun

Alt 31-05-2016 #4
Merabalar Photoshop uzmaniyim samsunda yasiyorum istediginiz Her tur calismayiyapabilirim facebook iletisim ]*********