Çok Acil! Hazır logoyu vektörel çizim haline getirmek - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Çok Acil! Hazır logoyu vektörel çizim haline getirmek - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar İlan geçerliliği bitmiştir. Bu platformda emeği olan herkese teşekkür ve minnetimi saygıyla sunarım. Çok Acil! Hazır logoyu vektörel çizim haline getirmek Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli ...

aabeecee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aabeecee

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 25-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan geçerliliği bitmiştir. Bu platformda emeği olan herkese teşekkür ve minnetimi saygıyla sunarım.
Çok Acil! Hazır logoyu vektörel çizim haline getirmek

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe İllustrator ya da ilgili programlar

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar merhaba,

Çok çok acil olarak firmamızın yeni hazırlanmış olan logosunu vektörel çizim haline getirebilecek bir arkadaş arıyoruz. Hazırlamış olacağınız vektörel çizim matbaaya gidecek ve gerekli alanlarda kullanılacaktır. 1-2 gün içerisinde bu işi sonuçlandırmamız gerekiyor. Lütfen gerçekten yardımcı olabilecek, sorumluluk sahibi arkadaşlar irtibata geçsinler.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Çok Acil! Hazır logoyu vektörel çizim haline getirmek - Türkiye GeneliÇok Acil! Hazır logoyu vektörel çizim haline getirmek - Türkiye GeneliÇok Acil! Hazır logoyu vektörel çizim haline getirmek - Türkiye GeneliÇok Acil! Hazır logoyu vektörel çizim haline getirmek - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

yusufbey123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yusufbey123(24)

Grafiker / Aydın

Alt 26-01-2013 #3
Duyduğuma göre yardıma ihtiyacınız varmış. .Jpeg dosyasını ********* 'a mail atarsanız yardımcı olabilirim...
Safa Bugra Cil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Safa Bugra Cil(27)

Grafiker / Tokat

Alt 26-01-2013 #4
Mail gönderdim , ilgilenirseniz sevinirim.
gonzale_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gonzale_s

Grafiker / Denizli

Alt 26-01-2013 #5
mail atıldı
graphistm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphistm

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 26-01-2013 #6
yapmayın arkadaşlar yeni olan bir logo ise neden ellerinde çizimi yok?? bir başkasının yaptığı ve muhtemelen aralarında sıkıntı yaşadıkları için (büyük ihtimalle paradır sorun) vektörelini alamadıklarını anlayamıyor musunuz?? günahına girmeyin..
Atasoy07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atasoy07

Grafiker / Antalya

Alt 26-01-2013 #7
********* adresine calışmayı gönderirseniz size yardımcı olmaya calışacagım
graphsss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphsss

Grafiker / Aydın

Alt 26-01-2013 #8
********* mail atarsanız yardımcı olabilirim...
altankzn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

altankzn

Grafiker / Antalya

Alt 26-01-2013 #9
graphistm arkadaşımız haklı yeni bi logonun çizimi olur buda emek hırsızlığı olur 2 kuruş için ne birilerinin emeğini çalın nede piyasayı bozmayın arkadaşlar bu ilanın bile yayınlanabilmesini anyamadım
tahirvanli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tahirvanli

Grafiker / Ankara

Alt 26-01-2013 #10
logoyu gönderirseniz en hızlı şekilde yrdımcı olurum..

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları