çok acil joomla kosunda deneyimli elemanlar aranmaktadır

Sonuçlanan İlanlar - çok acil joomla kosunda deneyimli elemanlar aranmaktadır ...

ist_dizayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ist_dizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 07-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar.
çok acil Grafik tasarım ve joomla kosunda deneyimli elemanlar aranmaktadır joomla ile kurulmuş 15 yakın web sitelerimiz ve projelerimiz var. bu konuda yani joomla konusunda deneyimli veya bilgi sahibi olan 2 arkadaş alınacakdır bay bayan fark etmez sadece yol problemi olmasın yeter.
öncelik öğrenci arkadaşlarımıza verilecekdir. nedenini soracak olursanız okullar tatil olduğu için ve iş arayan ve staj yapmak isteyen arkadaşlarımızın önünü açmak için.
iletişim bilgilerimiz.
e-mail - msn: *********
yerimiz sirkecide

grafikerler.net/ yetkililerinede saygılarımızı ayrıca sunuyoruz bu avantajı bize sağladıkları için

iyi çalışmalar.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Jason Junior isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Jason Junior

Webmaster / Ankara

Alt 07-06-2010 #3
mehaba ilanınız ile ilgilenyorum ********* mail ile iletişime geçebilirsiniz yalnız ankara'da iş yapıyoruz demolara bakabilirsiniz ödemeleri ön ödemeli olarak yapabilirsiniz diğer işler için lütfen iletişim adreslerini kullanınız.
İyi çalışmalar...

ist_dizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 07-06-2010 #4
mehaba ilanınız ile ilgilenyorum ********* mail ile iletişime geçebilirsiniz yalnız ankara'da iş yapıyoruz SiM | Tanıtım, Tasarım, İnternet, Reklam, Matbaa, Organizasyon demolara bakabilirsiniz ödemeleri ön ödemeli olarak yapabilirsiniz diğer işler için lütfen iletişim adreslerini kullanınız.
İyi çalışmalar...
merhaba biz kendi bünyemize konu ile ilgili arkadaş aramaktayız.
tasarım önemli değil yani genel haberleri eklesin sürekli güncel tutulmasını istiyoruz bizimle çalışacak arkadaştan. sevgiler.

Jason Junior

Webmaster / Ankara

Alt 07-06-2010 #5
günlük kaç haber eklenmesini düşünüyorsunuz sayfa güncelleme yapılacak anladığım kadarıyla.. ********* detaylandırılabilir.. iyi çalışmalar..

ist_dizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 07-06-2010 #6
günlük kaç haber eklenmesini düşünüyorsunuz sayfa güncelleme yapılacak anladığım kadarıyla.. ********* detaylandırılabilir.. iyi çalışmalar..
sanırım yine acıklayıcı olamadım veya ilgilenen arkadaşlar msj iyice okumuyorlar.
arkadaşlar lütfen bünyemizde çalışacan yardımcı webmaster aramaktayız. yani fralance olarak iş vermeyi düşünmemekteyiz. ve arkadaşlar msn yazmışım sorusu olan arkadaşlar e-mail veya msn ekleyerek dile getirebilir.
iyi akşamlar.

Jason Junior

Webmaster / Ankara

Alt 07-06-2010 #7
kusura bakmayın tam olarak okumamışım, teşekkürler tekrardan kolay gelsin..

ist_dizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-06-2010 #8
önemli değil iyi günler.