çok acil!!! Photoshopta yapılan bir calışmayı illustratorde açmam lazım üzerinde oynama yapmam lazım

Deneme Çalışmalar - çok acil!!! Photoshopta yapılan bir calışmayı illustratorde açmam lazım üzerinde oynama yapmam lazım ...

çok acil!!! Photoshopta yapılan bir calışmayı illustratorde açmam lazım üzerinde oynama yapmam lazım
orhanatar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orhanatar(18)

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Dosya24

Alt 09-08-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar photoshopta yapılan bir çalışmanın üzerinde oynama yapmam lazım acilen yardım edin format : pdf fakat illüstrator de açılınca sanki bir jpeg açmış gibi oynanmıyor ACİL YARDIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!çok acil!!! Photoshopta yapılan bir calışmayı illustratorde açmam lazım üzerinde oynama yapmam lazımçok acil!!! Photoshopta yapılan bir calışmayı illustratorde açmam lazım üzerinde oynama yapmam lazımçok acil!!! Photoshopta yapılan bir calışmayı illustratorde açmam lazım üzerinde oynama yapmam lazımçok acil!!! Photoshopta yapılan bir calışmayı illustratorde açmam lazım üzerinde oynama yapmam lazımçok acil!!! Photoshopta yapılan bir calışmayı illustratorde açmam lazım üzerinde oynama yapmam lazımçok acil!!! Photoshopta yapılan bir calışmayı illustratorde açmam lazım üzerinde oynama yapmam lazımçok acil!!! Photoshopta yapılan bir calışmayı illustratorde açmam lazım üzerinde oynama yapmam lazımçok acil!!! Photoshopta yapılan bir calışmayı illustratorde açmam lazım üzerinde oynama yapmam lazımçok acil!!! Photoshopta yapılan bir calışmayı illustratorde açmam lazım üzerinde oynama yapmam lazımçok acil!!! Photoshopta yapılan bir calışmayı illustratorde açmam lazım üzerinde oynama yapmam lazımçok acil!!! Photoshopta yapılan bir calışmayı illustratorde açmam lazım üzerinde oynama yapmam lazım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

grafi5907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi5907

Grafiker / Ankara

Alt 09-08-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
şopta yaptığınız çalışma vektör değil jpeg'dir illustratora aktarınca da resim olarak görünecektir. siz nasıl bir oynama yapmayı düşünüyordunuz
Bu mesajdan alıntı yap
orhanatar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orhanatar(18)

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 09-08-2016 #3
Photoshoptaki çalışma vektör halde PDF formatında gönderen kişi photoshopta oynuyor çalışma photoshopta yapılmış ama ben çalışmayı illustratore atınca jpeg gibi layer falan diyor yani tek layer halde illustratorde görünüyor Ben photoshop pek bilmedğim için illustratorde oynamak zorundayım
Ayrıca Boyutuda değişicek
Çalışmada numara değişikliği yapılacak ve bi küçük ekleme olucak
Bu mesajdan alıntı yap
grafi5907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi5907

Grafiker / Ankara

Alt 09-08-2016 #4
orhan pdf corel ya da illustratorda yapıldıysa vektör halde olabilir ama photoshopta kesinlikle vektör çalışamazsın adı üstünde fotoğraf shop'u. Şop bilmiyorsan yapılacak çalışmayı bana anlatabilirsen şopta yapımına yardımcı olurum
Bu mesajdan alıntı yap
saimecan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saimecan

Eğitimci / İstanbul

Alt 31-08-2016 #5
Merhaba geç dönüş oldu ama bilgin olsun png olunca düzenleme yapamassın Aİ programında TIFF olması lazım. O zamn Aİ de yazıyı veya fotoğrafı sağ sola alabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap