Çok Acil Staj Yeri Arıyorum - Üsküdar/Kadıköy/Ümraniye - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Çok Acil Staj Yeri Arıyorum - Üsküdar/Kadıköy/Ümraniye - İstanbul ...

kereta isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kereta

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 30-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Acil Staj Yeri Arıyorum - Üsküdar/Kadıköy/Ümraniye

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Haydarpaşa Anadolu Teknik Lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar: Fireworks, Flash, Dreamweaver, ASP.NET, Photoshop

İşle ilgili açıklama: Zorunlu Staj
Staj Süresi 200 saat
4 Temmuzda başlayacak ve 25 gün sürecek..

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Çok Acil Staj Yeri Arıyorum - Üsküdar/Kadıköy/Ümraniye - İstanbul - Çok Acil Staj Yeri Arıyorum - Üsküdar/Kadıköy/Ümraniye - İstanbul ya da Çok Acil Staj Yeri Arıyorum - Üsküdar/Kadıköy/Ümraniye - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Çok Acil Staj Yeri Arıyorum - Üsküdar/Kadıköy/Ümraniye - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Çok Acil Staj Yeri Arıyorum - Üsküdar/Kadıköy/Ümraniye - İstanbul | Çok Acil Staj Yeri Arıyorum - Üsküdar/Kadıköy/Ümraniye - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..