çok acil yardıııımm

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - çok acil yardıııımm ...

çok acil yardıııımm
online.25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

online.25

Grafiker / Erzurum

Dosya18

çok acil yardıııımm

Alt 08-05-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar 60.000 adet süblimasyon baskı işi aldık.Belirli bir tasarım üzerindeki abone numaraları değişmesi gerekiyor.Bunu tek tek yapmamız çok uzun zamanımızı alıyor.Günde 1.000 tane bile yapsak 2 ay boyunca çalışmamız gerekir.Bunu daha basit bir şekilde nasıl yapabiliriz.Photoshopda actions oluşturuyoruz o zamanda sayılar değişmiyor.aynı sayıyı yerleştiriyor.Corelde de galiba barkod sistemi var bizimkiyle pek uyuşmuyor.Çok acil yardımınız gerekiyor.Şimdiden teşekkürler. çok acil yardıııımm
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 08-05-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Indesignda bu iş için kolay bir yol vardı, videosunu izlemiştim. Excel dosyasıyla yüzlerce kartvizit kolayca tasarlanıyordu. Ben pek bilmiyorum indesgnı, uzmanları yardımcı olur heralde çok acil yardıııımm
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 08-05-2014 #3
Indesign Data Merge öneririm yada photoshop /image/variables özelliği ;
Tasarım aynı sadece numaralar değişecekse bence Indesign Data Merge kullanırdım ben
Bu mesajdan alıntı yap
esmot isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esmot(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-05-2014 #4
Kesinlikle indesign kullanmanızı öneririm en azından doğru iş fazla vakit kazandırır. Style kısmı yeterince işinize yarar.
Bu mesajdan alıntı yap

online.25

Grafiker / Erzurum

Alt 08-05-2014 #5
İndesign neredeyse hiç kullanmadığım için photoshopda hazırlanmış olan tasarımı nasıl aktarırım bilemiyorum. Vejdi nickli arkadaşımızın dediği variables özelliğine bakıyorum şuan ama ondan da pek birşey anlamadım google da bununla alakalı pek birşey yok çok acil yardıııımm
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 08-05-2014 #6
online.25 arkadaşım rakamlar aritmetikmi artıryor ?
Data Merge için indesign + excel gerekli sisteminizde yüklü bunlar
ben size bir video cekip yollarım nasıl yapacağınızı anlatan
Bu mesajdan alıntı yap

online.25

Grafiker / Erzurum

Alt 08-05-2014 #7
arkadaşlar çok sağolun yardımlarınız için.. şimdi aşağıdaki videoyu buldum dediğiniz gibi excell ve variables özelliğiyle bi uygulama var şuan onu deniyorum.. çok teşekkürler. çok acil yardıııımm çok acil yardıııımm çok acil yardıııımm çok acil yardıııımm çok acil yardıııımm
Bu mesajdan alıntı yap

online.25

Grafiker / Erzurum

Alt 08-05-2014 #9
Abican gerek kalmadı linkdeki videoda senin dediğin özelliği kullanıyor.Excell ve variables özelliğini beraber kullanınca olayı çözdük.. Çok teşekkürler. çok acil yardıııımm
Bu mesajdan alıntı yap