''çok acil''ihtiyaçtan satılık orıgınal mutoh bıçak ...

Folyo kesim - ''çok acil''ihtiyaçtan satılık orıgınal mutoh bıçak ... ...

yanni isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yanni

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 07-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar

Alacağım fotoğraf makinesi için ihityaçtan acil olarak original mutoh bıçakalarımı satıyorum.Elimde 5 kutu yani 10 adet var.Bıçaklar kesinlikle originaldir.İst anadolu yakasında oturanlara elden teslim edebilirim.ilgilenen arkadaşalara duyurulur.Kutusunu yani 2 adedini 100 liraya veriyorum.şu naki piyasa fiyatının 50 lira kadar altında.dediğim gibi bir kampanyadan yararlanacağım için çok acil satılık ...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yanni

Grafiker / İstanbul

Alt 14-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilgilenen arkadaşalr youk mu ''çok acil''ihtiyaçtan satılık orıgınal mutoh bıçak ... kullananlar bilirler piyasa fiyatının baya bir altında , anadolu yakasına elden teslim edebilirim .
Bu mesajdan alıntı yap

yanni

Grafiker / İstanbul

çok acil satılık

Alt 16-09-2012 #3
Arkadaşlar yukarıdaki fiyatı 400 liraya indiriyorum çok acil ihtiyaçtan satıyorum . 5 kutu yani 10 adat original mutoh bıçak . Anadolu yakasında bulunanlara elden teslim edebilirim .
Bu mesajdan alıntı yap
bhfo38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bhfo38

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-09-2012 #4
kardeşim makinanın kampanyası bitmiştir heralde şimdiye kadar ''çok acil''ihtiyaçtan satılık orıgınal mutoh bıçak ... ama halen ilgi yok
Bu mesajdan alıntı yap

yanni

Grafiker / İstanbul

Alt 17-09-2012 #5
''çok acil''ihtiyaçtan satılık orıgınal mutoh bıçak ... nedendir bilmiyorum ya . 3 kişi ilgilenir gibi oldu ama sonuç hüsran . kullananlar için bulunmmaz fırsat piyasa fiyatıda ortada , orginal bıçak ama kullanmayacağım için kalmasına gerek yok , alacağım fotoğrf makinesi için acil satmam gerekiyor ''çok acil''ihtiyaçtan satılık orıgınal mutoh bıçak ...
Bu mesajdan alıntı yap

yanni

Grafiker / İstanbul

Alt 21-09-2012 #6
Sadece 400:TL arkadaşlar ...
Bu mesajdan alıntı yap

yanni

Grafiker / İstanbul

Alt 23-09-2012 #7
evet arkadaşlar yokmu ihtiyacı olan ''çok acil''ihtiyaçtan satılık orıgınal mutoh bıçak ... 400 liraya alamayacağınızı sizde biliyorsunuz 10 adet orjinal bıçağı bu fiyata ...
Bu mesajdan alıntı yap
bhfo38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bhfo38

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-09-2012 #8
kardeşim bu fiyata pek olumlu bakan olmaz .mesela bende roland bıçak satıyorum 5 adet 45 tl yani adedi 10 tl diyelim ..ama normalde malzemeciden alsalar adedi 30-40 tl ...kısaca bu ürünlerin orjinal fiyatı ne olursaolsun pahalı bulurlar ya fiyatı çok aşağı çekmen lazım,yada tek tek satışa koyman lazım ,yada sabredip bir kaç ay beklemn lazım ,ayrıca shbinden sitesine koy orda daha çabuk satarsın
Bu mesajdan alıntı yap

yanni

Grafiker / İstanbul

Alt 24-09-2012 #9
evet haklısın bıçakların fiyatı yüksek , fakat mutoh kullana arkadaşalr bilirler mutoh türkiye dsitribütörü tan reklam ve şu anda bıçağın fiyatı peşin 151.40 tl . bu fiyat sadece 2 adet bıçak içindir . ben bu bıçakalr için 600 tl ödemiştim ve bu verdğimi fiyat son maalesef . Daha aşşağıya veremem . rnlerin gncel fiyatlar, mutoh-3m fiyat listesi bu adersten bıçağın şu anki fiyatını görebilirsiniz. MUZME-20034B ürün kodu bulunan ürün benim satışta olan bıçaklarımdır . sahibinden.com dada satışta idi fakat bu kadar sektörden kişi birarada olmuyor maalesef . Fotograf makinesini kampanyası bitmeden almam lazım o yüzden çok acil satılık arkadaşlar . sadece 400 :TL
Bu mesajdan alıntı yap

yanni

Grafiker / İstanbul

çok acil...

Alt 09-12-2012 #10
arkadaşlar çok acil paraya ihtiyacım olduğundan saten alttada belirtiğim bıçakları 350 ye veriyorum .kredi katı borcumdan dolayı yoksa satmayacaktım . 10 adet orjinal mutoh bıçağı . 5 kutu içinde . 1 kutunun içinde 2 bıçak birde bıçak yayı bulunuyor. arayın fiyatta anlaşabiliriz . en geç çarşambaya kadar satmam gerek bu tarih arasında para bulursam bıçakları satmayacağım bilginize .... ********* adresine mail atınız ....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları