ÇOK ACİlll CAPTURE PROBLEM

Edius - ÇOK ACİlll CAPTURE PROBLEM ...

scorpion57 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scorpion57

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 26-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben yeni kullanıcıyım , videodan bilgisayara edius proğramı ve fireware card yardımıyla atıyorum.. ama parça parça atıyor buda benim işime gelmiyor ne yaptıysam beceremedim.. TEK PARÇA halinde nasıl captura yaparım ltfn yardım..yarına yetişmesi gereken acil bir kayıt var .. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 26-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar ben yeni kullanıcıyım , videodan bilgisayara edius proğramı ve fireware card yardımıyla atıyorum.. ama parça parça atıyor buda benim işime gelmiyor ne yaptıysam beceremedim.. TEK PARÇA halinde nasıl captura yaparım ltfn yardım..yarına yetişmesi gereken acil bir kayıt var .. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
sana bu cevabı yazdığım pc de şu an edius yüklü değil tam hatırlayamasamda oynatım penceresinin üzerindeki setting menüsünden aplication settin e gel ordan sana açılan diyalog penceresinin sol tarafında render diye bir seçenek var onu tıkla tıkladıktan sonra sağda açılan kutucuklardaki işaretleri kaldır ama dedim ya o kutucukların hangisi yada hangileriydi hatırlayamıyorum şu an sen istersen tüm kutucuklardaki işaretleri kaldır öyle bir dene..

kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
scorpion57 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scorpion57

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 26-11-2010 #3
ysnıtın için teşekkürler poyrazhan55 ...deneyelim..yanıtı buradan yayınlarım becerebilirsem ÇOK ACİlll  CAPTURE PROBLEM diğer arkadaşlarada destek olmuş olur.
Bu mesajdan alıntı yap
poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 26-11-2010 #4
ysnıtın için teşekkürler poyrazhan55 ...deneyelim..yanıtı buradan yayınlarım becerebilirsem ÇOK ACİlll  CAPTURE PROBLEM diğer arkadaşlarada destek olmuş olur.
ben sana render diye bir seçenek var dedim ya dostum onu dalgınlıkla yazmışım çok özür o sana açılan diyalog penceresinde capture seçeneğine tıklayıp ordaki kutucukların işaretlerini kaldıracaktın gece çok geç vakitte sana yazdım o cevabı kafa biraz dalmış kusura bakma ÇOK ACİlll  CAPTURE PROBLEM)
Bu mesajdan alıntı yap