Çok büyük bir sorun..

InDesign - Çok büyük bir sorun.. ...

Çok büyük bir sorun..
DesignTr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DesignTr

Grafiker / İstanbul

Çok büyük bir sorun..

Alt 10-10-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar 640 sayfalık freehand'de hazırlanmış bir katalog mevcut elimizde,
Yurt dışı ile devamlı bağlantı içerisindeyiz müşterilerimizle dosya aktarımından ve onların İndesign kullanmasından dolayı freehandden artık kurtulmak zorundayız, bu 640 sayfalık dökümanı freehandden indesign içerisine nasıl atabiliriz.

yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden herkeze çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu

ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 10-10-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar 640 sayfalık freehand'de hazırlanmış bir katalog mevcut elimizde,
Yurt dışı ile devamlı bağlantı içerisindeyiz müşterilerimizle dosya aktarımından ve onların İndesign kullanmasından dolayı freehandden artık kurtulmak zorundayız, bu 640 sayfalık dökümanı freehandden indesign içerisine nasıl atabiliriz.

yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden herkeze çok teşekkür ederim.
Eğer çalışma konvertli değilse freehand dokümanından bir adet pdf oluşturun sonrasında bu pdf'yi acrobat pro yardımı ile save as>microsoft word olarak kaydedin daha sonra bu word belgesini indesigna çekin. Yalnız bütün mizanpajınız bozulacak ve yeniden düzenlemeniz gerekecektir ama en azından metinleri kurtarmış olursunuz
Bu mesajdan alıntı yap
DesignTr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DesignTr

Grafiker / İstanbul

Alt 11-10-2016 #3
bu şekilde olucağını duymuştum ama çok detaylı bir iş ortalık savaş alanı gibi oluyor başka fikri bilgisi olan arkadaşlar varmı acaba yardıma açığım
Bu mesajdan alıntı yap
harungundogdu1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harungundogdu1

Grafiker / İstanbul

Alt 2 Hafta önce #4
Hazırlanmış çalışma diyorsunuz. Eğer daha düzenleme yapmayacaksanız converşeyip pdf yapıp Indesign'a atabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 2 Hafta önce #5
Merhabalar sanirim bu isin en kolay yolu su. Çalismalarinizi fhden ai formatina cevirin. Genellikle bu convert isleminde problem olmaz. Ardindan hic sorun yokmus gibi bu ai sayfalarini id belgesine sayfa sayfa cakin.

Ardindan id icinde bu sayfalardan hangini duzeltmek istiyorsaniz. Sayfayi secip sag klik yapip ai de duzenleyin deyin. Otomatik olarak sayfa aide acilacaktir. Islem bitince kaydedin cikin. Bu islem umdugunuzdan hizli olacaktir merak etmeyin sayfa basina fazladan iki tiklama sadece.

Buna ilaveten ai sayfalarını komple seçip direkt id içine kopyala yapıştır yapabilirsiniz. Ama küçük sorunlar çıkması olasıdır.
Bu mesajdan alıntı yap