çok çok acil ilginç bir sorun

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - çok çok acil ilginç bir sorun Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar biraz önce format attım ve Corel X7'ye geçiş yaptım. Karşıma çıkacak ilk Corel ekranını beklerken böyle bir ekranla karşılaştım. Çalışma alanı sarı kalan yerler normaldi. Programsal mı ...

Grafix_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafix_

Webmaster / Afyonkarahisar

Alt 27-11-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar biraz önce format attım ve Corel X7'ye geçiş yaptım. Karşıma çıkacak ilk Corel ekranını beklerken böyle bir ekranla karşılaştım. Çalışma alanı sarı kalan yerler normaldi. Programsal mı yoksa monitör renk ayarlarındanmı emin olamadım. Corel'i talan ettim ama hiç bir gelişme olmadı. Monitör renk ayarlarına detaylı bakamadım ama daha önce başına gelen arkadaş varsa yardımcı olabilirmi ?çok çok acil ilginç bir sorun
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Jaxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Jaxx

Grafiker / Adana

Alt 29-11-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Resme göre hiçbir renk olması gerektiği gibi değil Corel'le ilgisi olduğunu sanmıyorum, monitör kablonu kontrol et, temassızlık olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap