çok çok çok acil butonlarda sorunum var

Web Tasarımı - çok çok çok acil butonlarda sorunum var ...

DreamDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DreamDesign

Hiç Biri / Adana

Alt 21-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar öncelikle iyi akşamlar..
resimde görüldüğü gibi sayfamda butonlar var fakat butonların çerçevelerini silmek istiyorum. border=0 olmasına rağmen silinmiyorlar -chrome'da görünmüyorlar fakat ödevi internet explorer tarayıcısıyla vermem gerekiyor- lütfen yardım edin
teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DreamDesign

Hiç Biri / Adana

Alt 21-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben çözüm yolunu buldum da konuyu silemedim çok çok çok acil butonlarda sorunum var bi el atsanız
Bu mesajdan alıntı yap
hataman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hataman(44)

Webmaster / Balıkesir

Alt 23-12-2011 #3
Bu nasıl bir laubalilik? Soru soruyorsun sonrada çözümü buldum konuyu silemedim. Uyarı....
Bu mesajdan alıntı yap

DreamDesign

Hiç Biri / Adana

Alt 25-12-2011 #4
Özür dilerim, kimseye saygısızlık etmek veya kimsenin vaktini almak istememiştim.. Yalnızca forumlarda aradım, bulamayınca burada konu açtım sonrada tekrar tekrar kodlar üzerinde yaparak sorunumu çözdüm. Tekrar özür dilerim
Bu mesajdan alıntı yap
KDR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KDR

Grafiker / Sakarya

Alt 10-01-2012 #5
Şimdi şöleki çok çok çok acil butonlarda sorunum var

siz buraya acil diye koştura koştura geliyorsunuz çok çok çok acil butonlarda sorunum var 1 soru soruyorsunuz çok çok çok acil butonlarda sorunum var birisi paylaşım yapsada bende alacağımı alsam da gitsem diye bakıyrsunuz sonrada gevrek gevrek çok çok çok acil butonlarda sorunum var ben buldum konuyu kapatın bulduğumu paylaşmakta istemiyorum dermiş gibi çok çok çok acil butonlarda sorunum var neyse bi ara paylaşım nedir üzerinde durun
Bu mesajdan alıntı yap

DreamDesign

Hiç Biri / Adana

Alt 21-01-2012 #6
Haklısın güzel kardeşim. Benim hatam borderları en başta 0 olarak vermemmiş. Hepsine ayrı ayrı border vermek gerekiyormuş..
Bu mesajdan alıntı yap