Çok önceden yaptığım bir logo

Logo Tasarımları - Çok önceden yaptığım bir logo ...

Bukalömun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bukalömun

Grafiker / İstanbul

Alt 04-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba ben grafikerler.net'e yeni katıldım önceden dışarıdan takip ediyordum.Bir konuyla hemen bir giriş yapmak istedim.Hong kong desing institute için bir logo yarışması vardı zamanın birinde bir dergi vasıtasıyla haberdar olmuştum göndermiştim fakat cd olarak istemişlerdi.O yüzden öylece kaldı merak ediyorum sizce nasıl olmuş.Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.(İki versiyon var)

upssss yalnız bir problem var resmi nereden yükleyeceğimi bulamıyorumÇok önceden yaptığım bir logo

Yaknızca url olarak imkan verilmiş o yüzden bu duruma bişey yapmıyorum yada nereden resim yükleniyor yardımcı olursanız sevinirim.
Resim konusun daki yardımlar için teşekkür edip şimdi resimleri sizlere yani logoları sizlere göstereyim buyrun.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 04-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Resim yüklemek
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-04-2008 #3
Merhaba ben grafikerler.net'e yeni katıldım önceden dışarıdan takip ediyordum.Bir konuyla hemen bir giriş yapmak istedim.Hong kong desing institute için bir logo yarışması vardı zamanın birinde bir dergi vasıtasıyla haberdar olmuştum göndermiştim fakat cd olarak istemişlerdi.O yüzden öylece kaldı merak ediyorum sizce nasıl olmuş.Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.(İki versiyon var)

upssss yalnız bir problem var resmi nereden yükleyeceğimi bulamıyorumÇok önceden yaptığım bir logo

Yaknızca url olarak imkan verilmiş o yüzden bu duruma bişey yapmıyorum yada nereden resim yükleniyor yardımcı olursanız sevinirim.
Forum ile ilgili bölümümüzden bu gibi konular hakkında yardım alabilirsiniz. Yada imzamda yazılı olan linklerden foruma resim yüklemek ile ilgili bağlantıya tıkalrsanız ilgili anlatımı göreceksiniz.

Edit: Yada teleset benden önce davranıp sana bir link verecek ve o linkte gerekli anlatımı bulacaksınÇok önceden yaptığım bir logo

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Bukalömun

Grafiker / İstanbul

Teşekkürler

Alt 04-04-2008 #4
Sağolun yardımlarınız için.
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-04-2008 #5
Zevkli bir tasarım...
ikinci altarnatifte etki artiyor...
Bu mesajdan alıntı yap

Bukalömun

Grafiker / İstanbul

Teşekkür ederim

Alt 04-04-2008 #6
Teşekkür ederim nucat.Şunuda belirtek isterim bu logoyu 3 yada 4 yıl önce yapmıştım öyle kendi halim de yapmış olduğum bir logoydu yarışma için yapmıştım.
Bu mesajdan alıntı yap
orkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orkan

Matbaacı / Bursa

Alt 04-04-2008 #7
ikinci logo daha hoş geldi gözüme ancak ingilizcede "desing" diye bir terim yok!... "design" olması gerekiyor sanırım Çok önceden yaptığım bir logoÇok önceden yaptığım bir logo yarışmada başarılı olduğunu sanmıyorum bu önemli hata nedeniyle Çok önceden yaptığım bir logo
Bu mesajdan alıntı yap

Bukalömun

Grafiker / İstanbul

orkan

Alt 04-04-2008 #8
orkan dikkatin için sağol ama zaten ben bu yarışamadan son zamanlarında haberim olmuştu e-mail olarak göndermiştim ve sonrasında benden cd olarak istemişlerdi bundan dolayı katılamamıştım.Herşeyde bir hayır vardır derler belkide bu yüzden olmadıÇok önceden yaptığım bir logo.(farkındaysan birincide enstitute, ikincide de institute yazıyorÇok önceden yaptığım bir logo
Bu mesajdan alıntı yap
orkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orkan

Matbaacı / Bursa

Alt 06-04-2008 #9
son dakika golü atmak istediğin belli ama direkten dönmüş Çok önceden yaptığım bir logo
Bu mesajdan alıntı yap

Bukalömun

Grafiker / İstanbul

orkan

Alt 07-04-2008 #10
Çok önceden yaptığım bir logo evet ama olmadı önümüzdeki maçlara bakıcazÇok önceden yaptığım bir logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
logo