çok önemli arkadaşlar

Corel Draw - çok önemli arkadaşlar Sponsorlu Bağlantılar forumda araştırdım arkadaşlar bulamadım mazur görün.corel hangi uzantılı dosyaları rahatlıkla acar.yada şöyle sorayım illustratör ındesıng yada freehandda yapılan vektörel çalışmalardan hangilerini rahat açar.mutlaka corelde mi çalışmam lazım?...

çok önemli arkadaşlar
mtnshn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mtnshn

Grafiker / İstanbul

çok önemli arkadaşlar

Alt 31-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

forumda araştırdım arkadaşlar bulamadım mazur görün.corel hangi uzantılı dosyaları rahatlıkla acar.yada şöyle sorayım illustratör ındesıng yada freehandda yapılan vektörel çalışmalardan hangilerini rahat açar.mutlaka corelde mi çalışmam lazım?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Olsinwe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Olsinwe(31)

Grafiker / Ankara

Alt 31-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
CorelDRAW açabildiği belge türleri:
AI,BMP, CAL, CLK, CDR, CDX, CGM, CMX, CPT, CPX, CSR, CUR, DES, DOC, DOCX, DSF, DRW, DST, MGX, DWG, DXF, EMF, EXE (Bitmap Resource), FH, FMV, FPX, GEM, GIF, HTM, ICO, IMG, JP2, JPG, MAC, NET, NAP, PCD, PSD, PCX, PDF, PIC, PCL, PNG, PLT, PP4, PP5, PPF, PPT, PS, EPS, PRN, PSP, PUB, RAW, RIFF, RTF, SCF, SHW, SVG, SVGZ, TGA, TIFF, TXT, WSD, WB, WQ, WK, WMF, WP4, WP5, WPD, WPG, WSD, WI, XCF, XPM, XLS.

CorelDRAW oluşturabildiği belge türleri::
AI, PFB, BMP, CAL, CGM, CMX, CPT, CUR, DOC, DWG, DXF, EMF, EPS, FMV, FPX, GEM, GIF, ICO, IMG, JP2, JPG, MAC, PCX, PDF, PCT, PLT, PNG, PP5, PPF, PSD, RTF, SCT, SVG, SVGZ, SWF, TGA, TTF, TXT, WMF, WP4, WP5, WPD, WPG, WSD, WI, XMP.
Bu mesajdan alıntı yap
mtnshn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mtnshn

Grafiker / İstanbul

Alt 01-06-2012 #3
gerçekten çok teşekkür ediyorum.başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap