Çok şey ifade eden yaptırımları büyük kelimeler

Graficafe - Çok şey ifade eden yaptırımları büyük kelimeler ...

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 17-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[COLOR="RoyalBlue"]BİZ Çok şey ifade eden yaptırımları büyük kelimeler/COLOR]
“Ben” yerine kullanıldığında, takım çalışması ruhunu en iyi kurabileceğiniz kelimedir.

[COLOR="royalblue"]LÜTFEN: [/COLOR]
Sık kullanmak önemsiz gibi görünür.Ancak ihmal ederseniz elemanlarınız kendini değersiz hisseder.

[COLOR="royalblue"]TEŞEKKÜR EDERİM[/COLOR]:
katkıda bulunan çalışanlarınıza en büyük ödüldür.

[COLOR="royalblue"]İYİ İŞ BAŞARDIN: [/COLOR]
İnsanların neyi doğru başardıklarını bilmelerini sağlayın.Sonra geri çekilip o işin tekrar doğru yapıldığını izleyebilirsiniz.

[COLOR="royalblue"]BAŞLADIĞINIZ İŞİ SÜRDÜRÜNÇok şey ifade eden yaptırımları büyük kelimeler/COLOR]
Takımınızı düzenli olarak cesaretlendirmeniz, onlara işleri bitirmek için gerekli hızı verecektir.

[COLOR="royalblue"]NASIL YARDIMCI OLABİLİRİM?[/COLOR]
Personelinizin problemlerini kontrol altında tutarken nerelerde sizin desteğinize ihtiyaç duyduklarını belirtirler.

[COLOR="royalblue"]NE DÜŞÜNÜYORSUN?[/COLOR]
Çalışanlarınızın fikirlerini sormak, onların uzmanlıklarını onayladığınızı ve fikirlerine değer verdiğinizi gösterir. Bir de, sizin kararlarınızdan en çok etkilenecek kesimin görüşlerini öğrenmiş olursunuz.

[COLOR="royalblue"]BU KONUDA NE HİSSEDİYORSUN?[/COLOR]
Duygularla karar vermek istemeseniz de işin “duygu” yönünü bilmek pek çok potansiyel problemi engelleyecektir.

[COLOR="royalblue"]BEN HAKSIZIM.[/COLOR]
Bir yöneticinin hatasını kabul etmeye istekli olması onun güvenirliğini arttırır.

Bu küçücük kelime ve cümleler, kalıplarından büyük etkiye sahiptirler. Samimi ve içten söylenildiklerinde belirgin bir şekilde motive edici ve üretim arttırıcı olurlar.

[COLOR="Gray"]alıntı[/COLOR]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 18-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu küçücük kelime ve cümleler, kalıplarından büyük etkiye sahiptirler. Samimi ve içten söylenildiklerinde belirgin bir şekilde motive edici ve üretim arttırıcı olurlar.

Çok güzel paylaşım iş verenlere duyurulur Çok şey ifade eden yaptırımları büyük kelimeler
Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
artdevil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 18-07-2009 #3
çok güzel bir paylaşım olmuş ellerine emeğine sağlık
şimdi ben bunun çıktısını alıp bizim yemekhanedeiki ilan panosuna açsam acaba sonum ne olur diye düşünüyorum :P
Bu mesajdan alıntı yap

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 18-07-2009 #4
Çok güzel paylaşım iş verenlere duyurulur Çok şey ifade eden yaptırımları büyük kelimeler
Teşekkürler.
Kesinlikle katılıyorum. Amaçta bu olmalı zaten. Bağırmakla çağırmakla elemanı itip kakmakla geçmez çalışma hayatı. Yapıcı olmak varken neden kırıcı olunma yoluna gidilsinki?

çok güzel bir paylaşım olmuş ellerine emeğine sağlık
şimdi ben bunun çıktısını alıp bizim yemekhanedeiki ilan panosuna açsam acaba sonum ne olur diye düşünüyorum :P
Teşekkür ederim. Çalıştığınız ortam nasıl bilemiyorum ama denemeye değer Çok şey ifade eden yaptırımları büyük kelimeler
Bu mesajdan alıntı yap
ANIL YÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANIL YÜNCÜ(28)

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 18-07-2009 #5
paylaşımiçin teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
bartinli_cakabo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bartinli_cakabo

Bilg. Teknikeri / Bartın

Alt 18-07-2009 #6
Bu Sözlerin Sahibi sizce bir patron mudur yoksa çalışanmıdır ?
Bu mesajdan alıntı yap

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 18-07-2009 #7
paylaşımiçin teşekkürler
rica ederim
Bu Sözlerin Sahibi sizce bir patron mudur yoksa çalışanmıdır ?
Her ikiside olabilir neden olmasın. Kelimeler evrenseldir. Anlam ve ifade çeşitlilik göstersede ulaşacağı yer tektir.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
biz, cümle, kelime, lütfen, motive