Çok temiz Wacom Intuos 4 medium - Ankara

İkinci El Pazarı - Çok temiz Wacom Intuos 4 medium - Ankara ...

caravaggio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caravaggio

Sanat Yn. / Ankara

Alt 11-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çok temiz Wacom Intuos 4 medium

Marka / Model: Wacom Intuos 4 medium

Fiyat: 750

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Geçen yıl almıştım sadece bikaç kez kullandım, nerdeyse sıfır gibi üstünde çizik yada leke hiç birşey yok çok temiz 1 grafik tablet ayrıca yedek uçlarının hiç biri kullanılmamıştır. (kutusu dahil olmak üzere bütün parçaları ile vereceğim)

E-posta:

Telefon: 0533 595 35 00
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Çok temiz Wacom Intuos 4 medium - Ankara - Çok temiz Wacom Intuos 4 medium - Ankara ya da Çok temiz Wacom Intuos 4 medium - Ankara da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Çok temiz Wacom Intuos 4 medium - Ankara İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Çok temiz Wacom Intuos 4 medium - Ankara | Çok temiz Wacom Intuos 4 medium - Ankara

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
caravaggio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caravaggio

Sanat Yn. / Ankara

Alt 12-03-2011 #3
Acil satmak istediğimden dolayı fiyatı 600TL ye indirdim, ayrıca işbankası havalesi ile de kargo ile yollayabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
karakascenk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakascenk

Grafiker / İzmir

Alt 29-03-2011 #4
Acil satmak istediğimden dolayı fiyatı 600TL ye indirdim, ayrıca işbankası havalesi ile de kargo ile yollayabilirim.
merhaba tablet satıldımı acaba? eğer satılmadıysa ve dediğiniz gibi tüm aksesuarları ile temiz ve tam çalışır durumdaysa,son olarak fiyatta da biraz daha indirim imkanınız varsa nakit olarak banka havalesi ile almayı düşünüyorum.
lütfen cevap veriniz.
Bu mesajdan alıntı yap