Çok uğraştığım bir logo

Logo Tasarımları - Çok uğraştığım bir logo Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar arkadaşlar mevcut logoyu tasarlamak için çok uğraştım ancak bir türlü beğenemedim sizce eksik olan nedir Fikirlerinizi söylerseniz sevinirim...

Çok uğraştığım bir logo
gursoyweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gursoyweb

Grafiker / İstanbul

Çok uğraştığım bir logo

Alt 16-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar arkadaşlar mevcut logoyu tasarlamak için çok uğraştım ancak bir türlü beğenemedim sizce eksik olan nedir
Fikirlerinizi söylerseniz sevinirim
Çok uğraştığım bir logo
Çok uğraştığım bir logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 26-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
büyüteç çok kalın ayrıca içerdeki figürlerin renkleriyle birlikte 4-5 renk kullanmışsın kurumsal renkler 3 ü geçmemeli ayrıca biraz daha küçülse büyüteç içindekini kimse anlayamaz ama font seçimi ve slogan yerleşimi çok hoş olmuş eline sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
ErsemErcil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ErsemErcil

Öğrenci (Grafik) / Yurtdışı

Alt 26-08-2015 #3
Buyutecin icindekiler onlari cizerken zoom yaptigin zaman guzel gorunur.
Ama logoyu kucuk kullanirsan buyutecin icindekiler gorunmez dogru duzgun. Bi logoda biseyi ya tam belli ediceksin ya hic belli etmiceksin.

Bence buyuteci ters yapsan (sap saga dogru), biraz inceltsen ve buyutsen, Icindekileri de biraz basitlestirsen kucuk kullandiginda da gorulcek sekilde. Bide buyutec biraz 'stretch' yapilmis gibi duruyor.
Bu mesajdan alıntı yap
strangerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

strangerz

Grafiker / Edirne

Alt 26-08-2015 #4
büyüteçi daha büyük olabilir, yazıyı etrafında döndürebilirsin. Büyütecin içindekiler de ço k belli olmuyor çizgisini daha önce yapılabilir. Bir de aradığınızı bulmak için en doğru rehber yazısı çok okunmuyor ya tam siyah ya da kırmızı olabilir. Belki de köprünün renginde deneyebilirsin. Bir kaç tasarım ekleyebilirsin aarasından rahatça seçim yapabiliriz. Logonda bir bütünlük göremedim ben de aynı font ailesinden ince ve kalın stili olabilir. Rehber altına eklenebilir.
Bu mesajdan alıntı yap