Çok Uygun Fiyata Çalışan Freelancer Çırak Arayanlar - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Çok Uygun Fiyata Çalışan Freelancer Çırak Arayanlar - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Çok Uygun Fiyata Çalışan Freelancer Çırak Arayanlar Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Photoshop biliyorum orta düzeyde. Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: bi kaç tane logo çalışmamı koydum İşle ...

wed-design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wed-design

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

Alt 05-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Uygun Fiyata Çalışan Freelancer Çırak Arayanlar

Program/Seviye: Photoshop biliyorum orta düzeyde.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Çok Uygun Fiyata Çalışan Freelancer Çırak Arayanlar - Türkiye Geneli

bi kaç tane logo çalışmamı koydum

İşle ilgili açıklama: Kartvizit - Afiş - El İlanı vs çalışmaları nasıl olacağını boyutları vs gibi bilgileri gönderirsiniz ben de ona göre yaparım. Yani dükkanınızda çalışan bi çırak gibi de düşünebilirsiz. Ücret konusunda tecrübe etmek ve kendimi ileriye taşımak için örneğin bir kartviziti 10 Tl gibi uygun bir fiyattan yaparım diğer tasarımlar da bu şekil olur. 40-50 sayfalık bir çalışma varsa da 40-50 liraya yaparım. Öğrenciyim grafik tasarıma ilgim var bi kaç yıl bu şekil çalışmak istiyorum mailden ulaşabilirsiniz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Çok Uygun Fiyata Çalışan Freelancer Çırak Arayanlar - Türkiye Geneli - Çok Uygun Fiyata Çalışan Freelancer Çırak Arayanlar - Türkiye Geneli ya da Çok Uygun Fiyata Çalışan Freelancer Çırak Arayanlar - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Çok Uygun Fiyata Çalışan Freelancer Çırak Arayanlar - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 08-10-2012 #3
Kendinizi geliştirmek amaçlıda olsa ilgi duyduğunuz bir sektörün lütfen piyasa değerinbi ve işleyişini öğrenin. Böylelikle ne ilgi duyduğunuz sektörün piyasasını düşürün nede emekleri...
Bu mesajdan alıntı yap