çokgen kement aracı acil yardım :( !

Photoshop - çokgen kement aracı acil yardım :( ! ...

agudi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agudi

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Dosya22

Alt 07-12-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ps ile png'sini çıkarmak istediğim bir resmi çokgen kement aracı ile keserken bazen hızlı kestiğim için çift tıklıyorum ve 2. resimdeki gibi oluyor ctrl+z ile geriye alıncada çizdiğim alan yok oluyor bunu nasıl bi adım geriye alabilirz çizdiğim kısım gitmeden , umarım anlamışsınızdır demek istediğimi çok mağdurum bu durumdan yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

agudi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agudi

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 07-12-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güncel! Yardım lütfen! çokgen kement aracı acil yardım :( !
Bu mesajdan alıntı yap
ErsemErcil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ErsemErcil

Öğrenci (Grafik) / Yurtdışı

Alt 07-12-2014 #3
Burda yapabilecegin birkac alternatif sey var..

1.) Kullandigin aracla yaptigin secim geri donulemez bi secim degil. Shifte basili tutup cizmeye devam ederek (aracin yaninda + isareti belirir) bu secilen bolgeye yeni bolgeler ekleyebilir, Alt'a basili tutup istemedigin yerleri cizerek (aracin yaninda - isareti belirir) bu secilen bolgeden istemedigin yerleri cikartabilirsin.

2.) Bu kesme islemini daha basit, daha duzgun yapabilcegin bir arac kullanmak. Bunun icin de Pen Tool'u oneririm ben.. Hem bu sekilde oval veya kivrimli yerleri daha kolay secebilirsin duz yerlerde tamamen dumduz olur. Simdiki secimin koseli koseli o sekilde zaten isine yaramaz kestigin resim.
Bu mesajdan alıntı yap